Van Bronckhorst debuteert bij Rangers met zege
GLASGOW (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst heeft bij Rangers gedebuteerd met een zege. De oud-trainer en speler van Feyenoord zag zijn Schotse formatie in de Europa League op eigen veld winnen van Sparta Praag, 2-0.
De Colombiaan Alfredo Morelos maakte beide doelpunten.
Van Bronckhorst, de 46-jarige voormalige international van Oranje, heeft het werk in Glasgow overgenomen van Steven Gerrard. De voormalige vedette van Liverpool vertrok bij Aston Villa in de Premier League.
Lyon was als groepswinnaar al geplaatst voor de volgende fase van het toernooi. Het elftal van Peter Bosz won ook bij Brøndby IF (1-3), de vijfde zege op rij. Rangers kan als nummer 2 via een play-off nog doordringen tot de achtste finales.
Meer uit Voetbal
TIJUANA (ANP) - De voetballers van Iran keren maandag terug naar hun geboorteland na de uitschakeling op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ze stappen aan het einde van de middag (plaatselijke tijd) volgens de Iraanse voetbalbond op het vliegtuig in het Mexicaanse Tijuana.
25 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal is in de zestiende finales van het wereldkampioenschap tegen Nederland beducht voor Brian Brobbey, die tot dusverre drie keer scoorde. "Ik ken hem nog van de Future Cup. Hij was toen ook al goed, had een groot lichaam en was sterk. We hebben een plan, maar dat is niet alleen op hem gericht", zei bondscoach Mohamed Ouahbi op een persconferentie in het Monterrey Stadium in Guadalupe.
1 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Canada heeft zich als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. Het medegastland won met 1-0 van Zuid-Afrika. Canada treft in de volgende ronde de winnaar van het duel tussen Nederland en Marokko.
2 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Canada heeft zich als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. Het medegastland won in een teleurstellend duel in het Los Angeles Stadium met 1-0 van Zuid-Afrika. Canada treft in de volgende ronde de winnaar van het duel tussen Nederland en Marokko, die in de Nederlandse nacht van maandag op dinsdag tegen elkaar spelen.
3 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal staat op de zesde plaats van een lijst voor kanshebbers voor de wereldtitel. Dat meldt statistiekbureau Opta op basis van een computer die de knock-outfase van het toernooi 25.000 keer heeft gesimuleerd.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United lijkt het langere tijd te moeten stellen zonder middenvelder Manuel Ugarte. De 25-jarige Uruguayaan liep een knieblessure op tijdens de verloren derde WK-groepswedstrijd tegen Spanje (0-1).
6 uur geledenSEOUL (ANP/DPA) - Bondscoach Hong Myung-bo van Zuid-Korea is opgestapt na de uitschakeling van het land in de groepsfase op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Zuid-Korea eindigde als derde in groep A, maar zat niet bij de beste acht nummers 3 die doorgaan op het WK.
6 uur geleden