Van Bronckhorst debuteert bij Rangers met zege
GLASGOW (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst heeft bij Rangers gedebuteerd met een zege. De oud-trainer en speler van Feyenoord zag zijn Schotse formatie in de Europa League op eigen veld winnen van Sparta Praag, 2-0.
De Colombiaan Alfredo Morelos maakte beide doelpunten.
Van Bronckhorst, de 46-jarige voormalige international van Oranje, heeft het werk in Glasgow overgenomen van Steven Gerrard. De voormalige vedette van Liverpool vertrok bij Aston Villa in de Premier League.
Lyon was als groepswinnaar al geplaatst voor de volgende fase van het toernooi. Het elftal van Peter Bosz won ook bij Brøndby IF (1-3), de vijfde zege op rij. Rangers kan als nummer 2 via een play-off nog doordringen tot de achtste finales.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool neemt na het ontslag van Arne Slot ook afscheid van zijn assistent-trainers Sipke Hulshoff, Giovanni van Bronckhorst en Ruben Peeters. De club meldt dat de drie Nederlanders in navolging van Slot vertrekken.
1 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - Feyenoorder Hwang In-beom bleef bescheiden na zijn hoofdrol tijdens de gewonnen eerste wedstrijd van Zuid-Korea tegen Tsjechië (2-1). De middenvelder tekende in Guadalajara voor een doelpunt en een assist en werd door de FIFA uitgeroepen tot 'man of the match'.
5 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - Zuid-Korea heeft het groepsduel in de Mexicaanse stad Guadalajara met 2-1 gewonnen van Tsjechië. De Feyenoorder In-beom Hwang maakte een doelpunt voor Zuid-Korea en gaf een assist. De eerste wedstrijd in groep A vond donderdag plaats in het Mexico City Stadium. Gastland Mexico versloeg Zuid-Afrika in de openingswedstrijd van het WK met 2-0 en gaat aan de leiding.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mateo Chávez (22) beleeft de droom van zijn leven als international van Mexico. "Het is fantastisch om een WK in eigen land mee te maken. Het enige wat eraan ontbrak, was dat ik geen speeltijd kreeg. Dan was het helemaal mooi geweest", zei de linksback van AZ na afloop van de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika, die het Midden-Amerikaanse land met 2-0 won.
12 uur geledenHOUSTON (ANP/AFP) - De spelers van het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo zijn zonder problemen toegelaten tot de Verenigde Staten, ondanks zorgen om de uitbraak van het ebolavirus in Congo. Dat zei Aaron Wan-Bissaka, speler van het Congolese elftal en West Ham United, donderdag tegen het Franse persbureau AFP.
14 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft donderdag een grote stap op weg naar de zestiende finales van het 23e WK voetbal gezet. Het gastland won de openingswedstrijd in het uitverkochte Mexico City Stadium met 2-0 van Zuid-Afrika. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Mexico gaat door de zege met 3 punten aan de leiding van groep A, waarvan verder Tsjechië en Zuid-Korea deel uitmaken.
14 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft de openingswedstrijd van het WK voetbal in het sfeervolle Mexico City Stadium met 2-0 gewonnen van Zuid-Afrika. De Mexicanen Julián Quiñones en Raúl Jiménez maakten voor 80.824 toeschouwers de doelpunten. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Twee spelers van Zuid-Afrika en één van Mexico werden in de tweede helft naar de kant gestuurd.
14 uur geleden