Van Bommel: Zoet is nu tweede doelman
EINDHOVEN (ANP) - Jeroen Zoet gaat bij PSV verder als tweede doelman. Dat zei trainer Mark van Bommel vrijdag in aanloop naar de thuiswedstrijd van zondag tegen sc Heerenveen.
Van Bommel passeerde Zoet het vorige duel, bij Willem II (2-1-verlies). De coach vond het niet handig om de doelman op de bank te zetten omdat de camera's dan op hem gericht zouden zijn. Zoet kreeg pas in Tilburg te horen dat hij derde doelman was en niet Robbin Ruiter. Ruiter was ook boos omdat hij dacht dat hij zou doorschuiven naar het basisteam en niet Lars Unnerstall.
"Jeroen heeft mijn excuses geaccepteerd. Het is een beetje uit de hand gelopen. Maar jullie weten niet het hele verhaal", zei Van Bommel vrijdag.
De selectie van PSV is nagenoeg weer compleet. Steven Bergwijn en Donyell Malen zijn fit. Zonder die twee aanvallers viel PSV ver terug. De laatste zes duels wist PSV niet te winnen.
Meer uit Voetbal
KUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.
41 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.
48 minuten geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zijn excuses aangeboden na zijn overtreding op Virgil van Dijk in de competitiewedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Liverpool. De aanvaller van de Spurs werd van het veld gestuurd in de door Liverpool gewonnen wedstrijd (1-2) na een zware tackle op Van Dijk.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.
13 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.
15 uur geleden