Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel wint weer niet met Antwerp in Champions League

Van Bommel wint weer niet met Antwerp in Champions League

HAMBURG (ANP) - Antwerp heeft zijn vijfde nederlaag geleden in de Champions League. De ploeg van coach Mark van Bommel, regerend kampioen van België, verloor in Hamburg met 1-0 van Sjachtar Donetsk.

De ploeg uit Oekraïne, getraind door Marino Pusic, blijft door de zege kans houden op overwintering in de hoogste Europese clubcompetitie. Sjachtar kwam op 9 punten, evenveel als FC Barcelona en FC Porto, die elkaar dinsdag om 21.00 uur treffen. Antwerp staat met 0 punten onderaan en is na de laatste groepswedstrijd in december klaar met Europees voetbal in dit seizoen.

De enige goal van de wedstrijd viel na 12 minuten. Uit een vrije trap van Oleksandr Zoebkov kopte Mykola Matviyenko raak. Beide ploegen waren redelijk aan elkaar gewaagd, maar Sjachtar had de beste kansen. Irakli Azarovi en Taras Stepanenko schoten in de tweede helft de bal op de lat.

Nederlanders

Bij Antwerp stonden Owen Wijndal, Gyrano Kerk en Vincent Janssen in de basis.

Voor Van Bommel was de nederlaag extra pijnlijk. Hij heeft in zijn trainerscarrière nog steeds geen overwinning behaald in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Directeur Van Dop van Go Ahead: gedrag PEC-fans onacceptabel

DEVENTER (ANP) - Algemeen directeur Jan Willem van Dop van Go Ahead Eagles noemde het "een juiste beslissing" om de ongehoorzame supporters van PEC Zwolle het uitvak uit te sturen bij de IJsselderby. De wedstrijd begon daardoor anderhalf uur later dan gepland.

4 minuten geleden
Feyenoord speelt gelijk bij Volendam en laat landstitel aan PSV

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord kan ook in theorie geen kampioen meer worden. Het elftal van Robin van Persie speelde zondag met 0-0 gelijk uit tegen FC Volendam. Feyenoord heeft met nog vijf wedstrijden te gaan een achterstand van 16 punten op PSV en kan de Eindhovenaren niet meer achterhalen. Feyenoord heeft nog maar 1 punt meer dan nummer 3 NEC.

11 minuten geleden
PSV zeker van 27e landstitel na gelijkspel Feyenoord bij Volendam

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft voor de 27e keer de landstitel gewonnen. De Eindhovenaren zagen nummer 2 Feyenoord met 0-0 gelijkspelen bij FC Volendam en kunnen met nog vijf speelronden te gaan niet meer worden achterhaald.

12 minuten geleden
Go Ahead walst over PEC Zwolle heen in bewogen IJsselderby: 5-0

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft huisgehouden in een bewogen IJsselderby. De club uit Deventer won in de eigen Adelaarshorst met grote cijfers van PEC Zwolle: 5-0. Dat gebeurde voor het oog van alleen de eigen supporters. De vierhonderd fans van PEC werden voor aanvang uit het stadion gezet, omdat ze tegen de gemaakte afspraken gezichtsbedekkende kleding droegen.

39 minuten geleden
Van Dijk zegt sorry tegen fans Liverpool na nederlaag tegen City

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk heeft excuses aangeboden aan de fans van Liverpool voor de ruime nederlaag tegen Manchester City in de kwartfinale van de FA Cup. "We hebben onze fans teleurgesteld, onszelf en de coach. Vooral de manier waarop we in de tweede helft speelden, moet iedereen pijn doen. Het doet mij in ieder geval pijn", zei de aanvoerder van Oranje over de afstraffing met 4-0.

1 uur geleden
Schouten wacht operatie om kruisbandblessure en mist WK

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten (29) heeft in het duel met FC Utrecht een kruisbandblessure opgelopen en mist het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verdediger van PSV moet een operatie ondergaan en zal langere tijd zijn uitgeschakeld. Dat heeft de club uit Eindhoven zondag bekendgemaakt.

2 uur geleden
IJsselderby 1,5 uur later begonnen na ontruiming vak met PEC-fans

DEVENTER (ANP) - Het duel tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle in de Eredivisie is ruim anderhalf uur later dan gepland alsnog begonnen. De IJsselderby liep lang uitstel op doordat de meegereisde supporters van PEC Zwolle weigerden verboden gezichtsbedekkende doeken te verwijderen en evenmin gehoor gaven aan een oproep om het uitvak uit eigen beweging te verlaten. Pas toen de Mobiele Eenheid het vak had ontruimd en de fans in de bus naar Zwolle zaten, kon de wedstrijd zonder uitsupporters aanvangen.

2 uur geleden