Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel wint weer niet met Antwerp in Champions League

Van Bommel wint weer niet met Antwerp in Champions League

HAMBURG (ANP) - Antwerp heeft zijn vijfde nederlaag geleden in de Champions League. De ploeg van coach Mark van Bommel, regerend kampioen van België, verloor in Hamburg met 1-0 van Sjachtar Donetsk.

De ploeg uit Oekraïne, getraind door Marino Pusic, blijft door de zege kans houden op overwintering in de hoogste Europese clubcompetitie. Sjachtar kwam op 9 punten, evenveel als FC Barcelona en FC Porto, die elkaar dinsdag om 21.00 uur treffen. Antwerp staat met 0 punten onderaan en is na de laatste groepswedstrijd in december klaar met Europees voetbal in dit seizoen.

De enige goal van de wedstrijd viel na 12 minuten. Uit een vrije trap van Oleksandr Zoebkov kopte Mykola Matviyenko raak. Beide ploegen waren redelijk aan elkaar gewaagd, maar Sjachtar had de beste kansen. Irakli Azarovi en Taras Stepanenko schoten in de tweede helft de bal op de lat.

Nederlanders

Bij Antwerp stonden Owen Wijndal, Gyrano Kerk en Vincent Janssen in de basis.

Voor Van Bommel was de nederlaag extra pijnlijk. Hij heeft in zijn trainerscarrière nog steeds geen overwinning behaald in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Nederlands elftal onderweg naar de Verenigde Staten voor WK

SCHIPHOL (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is onderweg naar de Verenigde Staten. Het KLM-vliegtuig vertrok even na 16.30 uur, iets later dan gepland, vanaf Schiphol naar New York. Volgende week begint het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico.

6 minuten geleden
WK-selectie Iran heeft visa voor Mexico binnen

TEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.

3 uur geleden
WK-debutant Wieffer had Oranje al even uit zijn hoofd gezet

ROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.

9 uur geleden
Teleurgestelde Koeman: we gingen steeds slordiger spelen

ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."

12 uur geleden
De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

16 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

16 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

17 uur geleden