Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel wint met koploper Antwerp diep in de blessuretijd

Van Bommel wint met koploper Antwerp diep in de blessuretijd

ANTWERPEN (ANP) - Trainer Mark van Bommel is met Antwerp ternauwernood ontsnapt aan puntenverlies in de Belgische titelrace. De koploper maakte op eigen veld tegen Club Brugge een 2-0-achterstand ongedaan. De winnende treffer van Arthur Vermeeren viel in de laatste minuut van de blessuretijd (3-2). Zo is Antwerp ook na dit weekend koploper.

Antwerp heeft met nog drie wedstrijden te spelen 45 punten. Achtervolgers KRC Genk en Union hebben er 4 minder, maar spelen om 18.30 uur nog tegen elkaar.

Brugge kwam al in de 2e minuut op voorsprong. Noa Lang speelde zichzelf vrij met een mooie actie en gaf voor op Clinton Mata, die afrondde. Lang was in de 23e minuut ook de aangever bij de 2-0. Hans Vanaken kopte een door de Oranje-international genomen hoekschop in het doel. Lang trok zich niets aan van de vele fluitconcerten van de tribune.

Nederlandse inbreng

Vincent Janssen bracht 10 minuten voor rust de spanning terug in de wedstrijd door raak te schieten na een afgeslagen vrije trap. In de loop van de tweede helft werd Antwerp steeds gevaarlijker, maar de kansen werden niet benut. Totdat de ingevallen Calvin Stengs de bal 5 minuten voor tijd bij de eveneens ingevallen Gyrano Kerk bezorgde. De voormalig speler van FC Utrecht schoot raak in de verre hoek. Het winnende doelpunt van Vermeeren viel uit een hoekschop.

Bjorn Meijer speelde de hele wedstrijd voor Brugge. Bij Antwerp werd Jurgen Ekkelenkamp na 80 minuten gewisseld door Van Bommel.

Meer uit Voetbal

Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

1 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

1 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

8 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

8 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 dag geleden