Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel wil met lef en durf spelen in Kuip

Van Bommel wil met lef en durf spelen in Kuip

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Mark van Bommel wil zondag niet te afwachtend gaan spelen in de uitwedstrijd tegen Feyenoord. "Je moet met lef en durf spelen in De Kuip, want dan heb je de kans dat je een resultaat haalt", zei Van Bommel in aanloop naar het duel in Rotterdam.

PSV zit in een moeilijke fase en de Eindhovense club kwam donderdagavond wederom niet tot winst; in de Europa League werd het 1-1 tegen Rosenborg. "Wij zijn met het elftal bezig om beter te voetballen. Er zijn fases dat wij goed voetbal spelen, maar de resultaten zijn er niet", stelde de trainer.

"Alles heeft te maken met vertrouwen en ervaring. Veel jongens maken nu pas voor het eerst mee dat ze week in week uit moeten winnen. En dat ze alles moeten doen om te winnen. Of dat ze bepaalde tegenslagen tijdens wedstrijden moeten overwinnen. Dat leer je alleen maar door het zelf te ervaren. Laat duidelijk zijn dat ik me hier niet achter probeer te verschuilen. Ik maak dit als coach ook voor het eerst mee en ik moet hen daar zo goed mogelijk op voorbereiden. Het kampioenschap wordt echt heel erg moeilijk, maar het geloof moet je nooit opgeven."

Tijd voor een overwinning

Vorig seizoen verloor PSV de uitwedstrijd tegen Feyenoord met 2-1. "Feyenoord gaat druk zetten, dat doen ze altijd tegen ons", aldus Van Bommel. "Het wordt weer eens tijd voor een overwinning. Of ik een zege eis? Als je iets eist, staat er een straf op als je het niet bereikt. Natuurlijk willen we zondag winnen, maar ik geloof niet zozeer in kreten als eisen. Voetbal gaat immers altijd alleen om winnen."

Het meespelen van Michal Sadilek en Ritsu Doan is onzeker.

Meer uit Voetbal

Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

33 minuten geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

15 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

15 uur geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

21 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

22 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

1 dag geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

1 dag geleden