Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel: sommige mensen werden nerveus bij PSV

Van Bommel: sommige mensen werden nerveus bij PSV

DOORN (ANP) - Mark van Bommel weet nog niet waar zijn toekomst als trainer ligt. "Bij serieuze interesse zou Mino me op de hoogte brengen", doelt hij op zijn zaakwaarnemer Raiola. "Dat heeft hij nog niet gedaan. Dus ik heb niet het idee dat er iets heel concreets speelt nu."

Van Bommel werd vorig jaar december ontslagen bij PSV, na een nederlaag tegen Feyenoord (3-1) in De Kuip. "Daarna hebben zich wel clubs gemeld", vertelt hij aan het ANP. "Maar ik voelde er weinig voor om tussentijds in te stappen. Ik begin liever voorafgaand aan een heel seizoen. De Bundesliga zou wel bij me passen, Engeland zie ik ook wel zitten. Maar een mooie Italiaanse of Spaanse club zou ook goed kunnen."

De 43-jarige Van Bommel wil snel weer aan de slag, als de juiste club zich meldt. "Maar het coronavirus heeft natuurlijk wel dingen veranderd", zegt hij. "Wie ontslaat deze maand nog een trainer? Als er niet snel iets moois voorbij komt, dan wachten we nog even rustig. We zien wel."

Wesley Sneijder

Van Bommel baalt nog steeds hoe het is gelopen bij PSV. "Iedereen weet wat ik met die club heb", stelt hij. "Dan is het niet leuk als je daar ontslagen wordt. Maar het is niet anders. Nee, in mijn ogen was het niet nodig geweest. Ik heb na mijn ontslag geen speler slecht over mij horen praten. Ook de wisselspelers niet. Dat zegt wel wat. Ik heb nog steeds contact met sommige spelers daar. De resultaten waren even niet goed maar we verloren vrij onterecht van Feyenoord. We waren sterker in die wedstrijd. Sommige mensen werden helaas nerveus bij PSV. Dat is jammer."

Van Bommel was zaterdag te gast bij de presentatie van de biografie van Wesley Sneijder, die ook ambities heeft om ooit trainer te worden. "Dat kan hij zeker", denkt Van Bommel. "Maar hij zal eerst zijn diploma's moeten halen. Ik denk dat Wesley niet noodzakelijk eerst als jeugdtrainer moet beginnen. Bij hem gaat alles snel. Gooi hem maar voor de leeuwen."

De bij PSV ontslagen trainer komt voor in de biografie van Sneijder, die tijdens het EK van 2012 nog net tussenbeide kon komen toen Klaas-Jan Huntelaar in een ontbijtzaal van het spelershotel Van Bommel wilde aanvallen. "Die dingen gebeuren", zegt de voormalige middenvelder. "Ik heb er geen problemen mee dat Wesley dat vertelt. We waren op het EK van 2012 geen eenheid meer. Huntelaar had een goed seizoen achter de rug en legde zich niet zo maar neer bij een rol als tweede spits achter Robin van Persie. Het was een EK om snel te vergeten met drie nederlagen op rij."

Meer uit Voetbal

Van Persie kan vrije val van Feyenoord tegen Sparta niet stoppen

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.

20 minuten geleden
Feyenoord verliest spectaculaire stadsderby tegen Sparta: 3-4

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.

32 minuten geleden
FC Twente wint verhitte derby op bezoek bij Heracles in Almelo

ALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.

2 uur geleden
FC Volendam na winst tegen FC Utrecht uit degradatiezone

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.

2 uur geleden
Heracles - FC Twente na halfuur stilgelegd door bekers op veld

ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Twente is tijdelijk stilgelegd omdat supporters van de thuisploeg plastic bekers op het veld hebben gegooid. Dat deden zij direct na de 0-1 van Twente-middenvelder Thomas van den Belt in de 30e minuut.

4 uur geleden
FC Groningen wint derby van het noorden van sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.

5 uur geleden
Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

9 uur geleden