Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel realistisch na nieuwe 'tik' in Champions League

Van Bommel realistisch na nieuwe 'tik' in Champions League

ANTWERPEN (ANP) - Trainer Mark van Bommel was realistisch na de derde nederlaag op rij voor Antwerp FC in de Champions League. Woensdagavond was Porto in België met 4-1 duidelijk te sterk. De ploeg van Van Bommel begon nog goed aan het duel, maar in de tweede helft ging het hard.

"In de eerste helft deden we het heel erg goed. We vonden de vrije man, zetten hoog druk tegen een heel goede tegenstander. Je zag, net zoals in de eerste helft tegen Sjachtar, dat wij gewoon heel goed kunnen voetballen", zei Van Bommel.

"Onze belangrijkste speler van de laatste maanden maakte vervolgens een persoonlijk foutje. Daarna beslissen ze de wedstrijd met enkele doelpunten op Champions League-niveau. Ze versnellen en vertragen op de juiste momenten. Ze kunnen allemaal een bal bijhouden, slim een vrije trap uitlokken. Wij zijn zover nog niet, maar dat is geen schande."

Europa League

Voor Van Bommel lijkt de derde plek in de poule en dus een vervolg in de Europa League het hoogst haalbare. "Het is zo dat wij onze op papier twee gemakkelijkste thuiswedstrijden al gespeeld hebben en het resultaat is 0 punten", aldus de Nederlandse trainer. "Als club wilden wij ons graag kwalificeren voor de Champions League. Maar dat zijn enorme stappen die je dan zet. En dan bestaat het risico dat je zulke tikken krijgt. Dit is de andere kant van het succes. Dit is het hoogste niveau dat er is en daar moeten wij naartoe. Maar het is voor ons de eerste keer. Dat is geen excuus maar gewoon de realiteit."

Eerder verloor Antwerp FC thuis van Sjachtar (2-3). De uitwedstrijd tegen FC Barcelona ging met 5-0 verloren.

Meer uit Voetbal

Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan FC Dordrecht

ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.

2 uur geleden
Ajax maakt einde aan huurovereenkomst van McConnell

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.

2 uur geleden
Arbiter Nijhuis rest van het seizoen uitgeschakeld door blessure

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.

5 uur geleden
Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

15 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

16 uur geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

17 uur geleden
Anderlecht ontslaat trainer Hasi om slechte resultaten

BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.

17 uur geleden