Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel: onvoldoende voor PSV

Van Bommel: onvoldoende voor PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV had in de zomer nog de doelstelling om het hoofdtoernooi van de Champions League te halen. Toen dat niet lukte, werd de focus verlegd naar het bereiken van de knock-outfase van de Europa League. Ook daarin slaagde PSV niet. Trainer Mark van Bommel kon daarom donderdag, na de laatste groepswedstrijd tegen Rosenborg BK (1-1) niet anders dan concluderen dat het Europese seizoen van PSV onvoldoende is geweest.

"We zijn niet door. En dat had wel gemoeten", aldus de trainer, die baalde van het gelijkspel in het niet meer van belang zijnde duel met de Noren. "We hadden graag gewonnen. We hebben weinig gecreëerd tegen deze stugge tegenstander, net als zij. Op het eind moet je hem denk ik nog winnen of een penalty krijgen, maar ik ben vooral blij dat iedereen fit is gebleven."

Van Bommel hield tegen Rosenborg rekening met de cruciale uitwedstrijd tegen Feyenoord van zondag. PSV moet dat duel winnen om nog iets van het seizoen te maken. Donyell Malen en Steven Bergwijn speelden tegen de Noren allebei maar een helft mee en Ryan Thomas en Mohamed Ihattaren werden voortijdig naar de kant gehaald.

Volgens Van Bommel werkt het teleurstellende gelijkspel tegen Rosenborg niet door naar zondag. "Die wedstrijd staat hier los van. Je hebt nooit de garantie dat je een goede wedstrijd speelt als je de wedstrijd ervoor ruim wint"', aldus de trainer, die met zijn elftal al sinds eind september in de competitie wacht op een overwinning buiten Eindhoven.

Meer uit Voetbal

Depay voorlopig aan de kant met knieblessure

BELO HORIZONTE (ANP) - Memphis Depay kan voorlopig niet in actie komen voor zijn club Corinthians. De topscorer aller tijden van Oranje ontbrak in de nacht van zondag op maandag (Nederlandse tijd) bij de verloren wedstrijd van Corinthians tegen Cruzeiro (0-3) vanwege een knieblessure en heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd van het jaar al gespeeld.

27 minuten geleden
Gelijkspel Groningen en PEC Zwolle op besneeuwd veld in Euroborg

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.

12 uur geleden
Voetbalsters PEC Zwolle boeken monsterzege op Ajax

ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.

16 uur geleden
RB Leipzig blijft naaste belager Bayern na zege op Bremen

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.

16 uur geleden
AS Roma na zege bij Cremonese koploper in Serie A

CREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.

16 uur geleden
Groningen-PEC Zwolle stilgelegd vanwege te glad veld

GRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.

16 uur geleden
Berrettini zet Italië in finale Davis Cup op 1-0 tegen Spanje

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.

17 uur geleden