Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel met Wolfsburg onderuit bij Red Bull Salzburg

Van Bommel met Wolfsburg onderuit bij Red Bull Salzburg

SALZBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft ook de derde wedstrijd in de groepsfase van de Champions League niet kunnen winnen. Na remises tegen Lille en Sevilla ging de ploeg van coach Mark van Bommel met 3-1 onderuit bij Red Bull Salzburg.

Karim Adeyemi opende al in de 3e minuut de score voor de thuisploeg. Het Duitse talent profiteerde van slecht verdedigen van Kevin Mbabu en schoot binnen. Nadat Brenden Aaronson een kans op de 2-0 had gemist, trok Wolfsburg de stand na een kwartier gelijk. Lukas Nmecha scoorde met het hoofd uit een corner.

In de tweede helft zette Noah Okafor Salzburg opnieuw op voorsprong. Nadat de spelers van Wolfsburg de bal niet weg kregen bij een corner was zijn schot doeltreffend. Okafor zorgde ook nog voor de 3-1. Hij kon na doorkoppen van invaller Bernardo geheel vrij binnenschieten.

Wolfsburg speelde zonder Wout Weghorst. De international zat niet in de selectie wegens een positieve test op het coronavirus. Weghorst is daarop in quarantaine gegaan.

Red Bull gaat na drie wedstrijden aan de leiding met 7 punten. Wolfsburg heeft net als Sevilla 2 punten en Lille 1 punt. Lille en Sevilla spelen later woensdag tegen elkaar.

Meer uit Voetbal

Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

2 minuten geleden
United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

14 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

21 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden