Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel met Wolfsburg onderuit bij Red Bull Salzburg

Van Bommel met Wolfsburg onderuit bij Red Bull Salzburg

SALZBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft ook de derde wedstrijd in de groepsfase van de Champions League niet kunnen winnen. Na remises tegen Lille en Sevilla ging de ploeg van coach Mark van Bommel met 3-1 onderuit bij Red Bull Salzburg.

Karim Adeyemi opende al in de 3e minuut de score voor de thuisploeg. Het Duitse talent profiteerde van slecht verdedigen van Kevin Mbabu en schoot binnen. Nadat Brenden Aaronson een kans op de 2-0 had gemist, trok Wolfsburg de stand na een kwartier gelijk. Lukas Nmecha scoorde met het hoofd uit een corner.

In de tweede helft zette Noah Okafor Salzburg opnieuw op voorsprong. Nadat de spelers van Wolfsburg de bal niet weg kregen bij een corner was zijn schot doeltreffend. Okafor zorgde ook nog voor de 3-1. Hij kon na doorkoppen van invaller Bernardo geheel vrij binnenschieten.

Wolfsburg speelde zonder Wout Weghorst. De international zat niet in de selectie wegens een positieve test op het coronavirus. Weghorst is daarop in quarantaine gegaan.

Red Bull gaat na drie wedstrijden aan de leiding met 7 punten. Wolfsburg heeft net als Sevilla 2 punten en Lille 1 punt. Lille en Sevilla spelen later woensdag tegen elkaar.

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

13 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

13 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

15 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

17 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

17 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

20 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

23 uur geleden