Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel met Antwerp tegen FC Barcelona in Champions League

Van Bommel met Antwerp tegen FC Barcelona in Champions League

MONACO (ANP) - Coach Mark van Bommel moet het met Antwerp opnemen tegen het FC Barcelona van middenvelder Frenkie de Jong in de groepsfase van de Champions League. De coach speelde zelf van 2005 tot en met 2006 voor de Spaanse formatie en won met de club de titel en de Champions League. De Belgische kampioen, waar Vincent Janssen, Gyrano Kerk en Jurgen Ekkelenkamp onder contract staan, treft in groep H daarnaast FC Porto en Sjachtar Donetsk.

Coach Erik ten Hag lootte met Manchester United de Duitse landskampioen Bayern München. In groep A van United, zitten verder FC Kopenhagen uit Denemarken en het Turkse Galatasaray.

Titelhouder Manchester City van verdediger Nathan Aké is in groep G gekoppeld aan het Duitse RB Leipzig van Xavi Simons, Rode Ster uit Servië en Young Boys uit de Zwitserse hoofdstad Bern. Verliezend finalist Internazionale van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij neemt het in groep D op tegen Benfica, FC Salzburg en Real Sociedad.

Andere groepen

In groep F treft de Franse landskampioen Paris Saint-Germain Borussia Dortmund, AC Milan en Newcastle United. Bij de Duitsers speelt Donyell Malen, bij Milan Tijjani Reijnders en bij Newcastle Sven Botman.

In groep C neemt debutant FC Union Berlin het met Danilho Doekhi en Sheraldo Becker op tegen de Italiaanse kampioen Napoli, Real Madrid en SC Braga.

Meer uit Voetbal

Real Madrid boekt tegen Sevilla tweede competitiezege op rij

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.

4 uur geleden
NAC verliest thuis van Telstar en neemt laatste plaats over

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1

4 uur geleden
NEC houdt Ajax met tien man op gelijkspel

NIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.

4 uur geleden
Excelsior neemt afstand van degradatiezone met thuiszege op PEC

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.

6 uur geleden
Liverpool profiteert tegen Spurs van vroege rode kaart Simons

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.

6 uur geleden
RB Leipzig verliest van Leverkusen en zakt naar vierde plaats

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).

6 uur geleden
Simons krijgt rode kaart voor zware tackle op Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.

8 uur geleden