Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel met Antwerp tegen FC Barcelona in Champions League

Van Bommel met Antwerp tegen FC Barcelona in Champions League

MONACO (ANP) - Coach Mark van Bommel moet het met Antwerp opnemen tegen het FC Barcelona van middenvelder Frenkie de Jong in de groepsfase van de Champions League. De coach speelde zelf van 2005 tot en met 2006 voor de Spaanse formatie en won met de club de titel en de Champions League. De Belgische kampioen, waar Vincent Janssen, Gyrano Kerk en Jurgen Ekkelenkamp onder contract staan, treft in groep H daarnaast FC Porto en Sjachtar Donetsk.

Coach Erik ten Hag lootte met Manchester United de Duitse landskampioen Bayern München. In groep A van United, zitten verder FC Kopenhagen uit Denemarken en het Turkse Galatasaray.

Titelhouder Manchester City van verdediger Nathan Aké is in groep G gekoppeld aan het Duitse RB Leipzig van Xavi Simons, Rode Ster uit Servië en Young Boys uit de Zwitserse hoofdstad Bern. Verliezend finalist Internazionale van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij neemt het in groep D op tegen Benfica, FC Salzburg en Real Sociedad.

Andere groepen

In groep F treft de Franse landskampioen Paris Saint-Germain Borussia Dortmund, AC Milan en Newcastle United. Bij de Duitsers speelt Donyell Malen, bij Milan Tijjani Reijnders en bij Newcastle Sven Botman.

In groep C neemt debutant FC Union Berlin het met Danilho Doekhi en Sheraldo Becker op tegen de Italiaanse kampioen Napoli, Real Madrid en SC Braga.

Meer uit Voetbal

Southampton beticht van spionage voor promotiewedstrijd

LONDEN (ANP) - Southampton wordt beticht van spioneren bij een besloten training van Middlesbrough. De overkoepelende English Football League (EFL) is een onderzoek gestart. De twee teams uit het Championship spelen zaterdagmiddag hun eerste van twee wedstrijden in de play-offs om promotie naar de Premier League.

1 uur geleden
Suárez open voor terugkeer bij Uruguay: zal nooit nee zeggen

MIAMI (ANP) - Luís Suárez staat open voor een rentree in het Uruguayaanse voetbalelftal en daarmee deelname aan het WK voetbal. "Ik zou nooit nee zeggen tegen het nationale team als ze me nodig hebben, zeker niet met een WK in aantocht", citeerde persbureau EFE de 39-jarige aanvaller, die in september 2024 na 143 interlands en 69 doelpunten afscheid nam van het nationale elftal. Suárez speelde in zijn carrière bij onder meer FC Groningen, Ajax, Liverpool en FC Barcelona en is nu actief bij het Amerikaanse Inter Miami.

1 uur geleden
Messi wil Neymar bij Brazilië zien op WK voetbal

BUENOS AIRES (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi vindt dat Neymar met Brazilië mee moet naar het WK voetbal. "We willen de beste spelers erbij hebben en Neymar, ongeacht zijn vorm, zal daar altijd bij horen," zei Messi in het programma Lo del Pollo. "Het zou fantastisch zijn om hem op het WK te zien, gezien wat hij betekent voor Brazilië en voor het voetbal."

2 uur geleden
Drie openingsceremonies met mondiale popsterren op WK voetbal

LOS ANGELES (ANP) - Wereldbond FIFA heeft voor het komende WK voetbal drie aparte openingsceremonies bedacht. Tal van sterren uit de muziekwereld zullen optreden bij de openingswedstrijden in de gastlanden Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
Voetbalsters PSV voor het eerst landskampioen na thuiszege op ADO

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.

14 uur geleden
Ajacied Mokio verkiest nationale elftal DR Congo boven België

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."

14 uur geleden
Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

17 uur geleden