Van Bommel met Antwerp tegen FC Barcelona in Champions League
MONACO (ANP) - Coach Mark van Bommel moet het met Antwerp opnemen tegen het FC Barcelona van middenvelder Frenkie de Jong in de groepsfase van de Champions League. De coach speelde zelf van 2005 tot en met 2006 voor de Spaanse formatie en won met de club de titel en de Champions League. De Belgische kampioen, waar Vincent Janssen, Gyrano Kerk en Jurgen Ekkelenkamp onder contract staan, treft in groep H daarnaast FC Porto en Sjachtar Donetsk.
Coach Erik ten Hag lootte met Manchester United de Duitse landskampioen Bayern München. In groep A van United, zitten verder FC Kopenhagen uit Denemarken en het Turkse Galatasaray.
Titelhouder Manchester City van verdediger Nathan Aké is in groep G gekoppeld aan het Duitse RB Leipzig van Xavi Simons, Rode Ster uit Servië en Young Boys uit de Zwitserse hoofdstad Bern. Verliezend finalist Internazionale van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij neemt het in groep D op tegen Benfica, FC Salzburg en Real Sociedad.
Andere groepen
In groep F treft de Franse landskampioen Paris Saint-Germain Borussia Dortmund, AC Milan en Newcastle United. Bij de Duitsers speelt Donyell Malen, bij Milan Tijjani Reijnders en bij Newcastle Sven Botman.
In groep C neemt debutant FC Union Berlin het met Danilho Doekhi en Sheraldo Becker op tegen de Italiaanse kampioen Napoli, Real Madrid en SC Braga.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
22 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
1 dag geleden