Van Bommel met Antwerp tegen FC Barcelona in Champions League
MONACO (ANP) - Coach Mark van Bommel moet het met Antwerp opnemen tegen het FC Barcelona van middenvelder Frenkie de Jong in de groepsfase van de Champions League. De coach speelde zelf van 2005 tot en met 2006 voor de Spaanse formatie en won met de club de titel en de Champions League. De Belgische kampioen, waar Vincent Janssen, Gyrano Kerk en Jurgen Ekkelenkamp onder contract staan, treft in groep H daarnaast FC Porto en Sjachtar Donetsk.
Coach Erik ten Hag lootte met Manchester United de Duitse landskampioen Bayern München. In groep A van United, zitten verder FC Kopenhagen uit Denemarken en het Turkse Galatasaray.
Titelhouder Manchester City van verdediger Nathan Aké is in groep G gekoppeld aan het Duitse RB Leipzig van Xavi Simons, Rode Ster uit Servië en Young Boys uit de Zwitserse hoofdstad Bern. Verliezend finalist Internazionale van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij neemt het in groep D op tegen Benfica, FC Salzburg en Real Sociedad.
Andere groepen
In groep F treft de Franse landskampioen Paris Saint-Germain Borussia Dortmund, AC Milan en Newcastle United. Bij de Duitsers speelt Donyell Malen, bij Milan Tijjani Reijnders en bij Newcastle Sven Botman.
In groep C neemt debutant FC Union Berlin het met Danilho Doekhi en Sheraldo Becker op tegen de Italiaanse kampioen Napoli, Real Madrid en SC Braga.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
12 minuten geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
59 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
3 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
3 uur geleden