Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel maakt grapjes met journalisten en wil rust uitstralen

Van Bommel maakt grapjes met journalisten en wil rust uitstralen

WOLFSBURG (ANP) - Mark van Bommel wil in aanloop naar de wedstrijd met RB Salzburg in de Champions League vooral de rust bewaren bij VfL Wolfsburg. De trainer van de Duitse club glimlachte op de persconferentie en maakte grapjes met journalisten, zoals hij in zijn tijd bij PSV in mindere tijden ook weleens deed.

De coach maakte duidelijk dat het na drie nederlagen op rij in de competitie vooral belangrijk is kalm te blijven en hetzelfde te blijven doen. "Dat deden we toen we na vier duels aan het jagen waren op Bayern München en dat doen we nu ook", aldus Van Bommel, die woensdag niet kan beschikken over Wout Weghorst, die besmet is met het coronavirus.

Wolfsburg heeft in de Champions League na twee duels 2 punten. Salzburg leidt met 4 punten. "Ik denk dat we 2 punten te weinig hebben", zei Van Bommel, die het eind september in de ontmoeting met Sevilla onbegrijpelijk vond dat videoscheidsrechter Kevin Blom de Bulgaarse arbiter Georgi Kabakov naar de kant riep om een spelsituatie te bekijken. De daarna toegekende strafschop leverde de 1-1 op. "Winst of verlies, het ligt in deze poule heel dicht bij elkaar."

Meer uit Voetbal

Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

1 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

3 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

5 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

6 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

7 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

9 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

12 uur geleden