Van Bommel maakt grapjes met journalisten en wil rust uitstralen
WOLFSBURG (ANP) - Mark van Bommel wil in aanloop naar de wedstrijd met RB Salzburg in de Champions League vooral de rust bewaren bij VfL Wolfsburg. De trainer van de Duitse club glimlachte op de persconferentie en maakte grapjes met journalisten, zoals hij in zijn tijd bij PSV in mindere tijden ook weleens deed.
De coach maakte duidelijk dat het na drie nederlagen op rij in de competitie vooral belangrijk is kalm te blijven en hetzelfde te blijven doen. "Dat deden we toen we na vier duels aan het jagen waren op Bayern München en dat doen we nu ook", aldus Van Bommel, die woensdag niet kan beschikken over Wout Weghorst, die besmet is met het coronavirus.
Wolfsburg heeft in de Champions League na twee duels 2 punten. Salzburg leidt met 4 punten. "Ik denk dat we 2 punten te weinig hebben", zei Van Bommel, die het eind september in de ontmoeting met Sevilla onbegrijpelijk vond dat videoscheidsrechter Kevin Blom de Bulgaarse arbiter Georgi Kabakov naar de kant riep om een spelsituatie te bekijken. De daarna toegekende strafschop leverde de 1-1 op. "Winst of verlies, het ligt in deze poule heel dicht bij elkaar."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Groningen heeft voor de vijfde keer op rij een competitiewedstrijd verloren. Het elftal van Dick Lukkien ging zondag in Enschede met 2-1 ten onder tegen FC Twente. FC Groningen staat na 24 wedstrijden met 31 punten op de achtste plaats. FC Twente is met 38 punten de nummer 5 van de Eredivisie.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.
6 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.
16 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.
16 uur geleden