Van Bommel maakt grapjes met journalisten en wil rust uitstralen
WOLFSBURG (ANP) - Mark van Bommel wil in aanloop naar de wedstrijd met RB Salzburg in de Champions League vooral de rust bewaren bij VfL Wolfsburg. De trainer van de Duitse club glimlachte op de persconferentie en maakte grapjes met journalisten, zoals hij in zijn tijd bij PSV in mindere tijden ook weleens deed.
De coach maakte duidelijk dat het na drie nederlagen op rij in de competitie vooral belangrijk is kalm te blijven en hetzelfde te blijven doen. "Dat deden we toen we na vier duels aan het jagen waren op Bayern München en dat doen we nu ook", aldus Van Bommel, die woensdag niet kan beschikken over Wout Weghorst, die besmet is met het coronavirus.
Wolfsburg heeft in de Champions League na twee duels 2 punten. Salzburg leidt met 4 punten. "Ik denk dat we 2 punten te weinig hebben", zei Van Bommel, die het eind september in de ontmoeting met Sevilla onbegrijpelijk vond dat videoscheidsrechter Kevin Blom de Bulgaarse arbiter Georgi Kabakov naar de kant riep om een spelsituatie te bekijken. De daarna toegekende strafschop leverde de 1-1 op. "Winst of verlies, het ligt in deze poule heel dicht bij elkaar."
Meer uit Voetbal
HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
58 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."
1 uur geledenUDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
18 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
20 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
22 uur geleden