Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel laat aanvaller Emegha naar Sturm Graz vertrekken

Van Bommel laat aanvaller Emegha naar Sturm Graz vertrekken

ANTWERPEN (ANP) - Emanuel Emegha vertrekt bij Antwerp FC. De 19-jarige Nederlandse aanvaller kwam niet voor in de plannen van trainer Mark van Bommel en vervolgt nu zijn voetballoopbaan bij de Oostenrijkse club Sturm Graz, waar hij een contract voor vier seizoenen ondertekende.

Antwerp nam Emegha in januari van dit jaar over van Sparta Rotterdam. Hij moest voorin de concurrentie aangaan met onder anderen Michael Frey en Mbwana Ally Samatta, maar daar slaagde hij niet in. In een half seizoen kwam Emegha slechts één keer in actie voor Antwerp. De Belgische club trok deze zomer met Oranje-international Vincent Janssen een nieuwe spits aan.

Emegha doorliep de jeugdopleiding van Sparta en via een aantal wedstrijden in de tweede divisie voor Jong Sparta bereikte hij het eerste elftal. Voor Sparta speelde hij 35 wedstrijden in de Eredivisie.

Sturm Graz verloor woensdag de eerste wedstrijd tegen Dinamo Kiev in de derde voorronde van de Champions League met 1-0.

Meer uit Voetbal

Bayern komt slechte start te boven en wint ruim van Freiburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.

5 minuten geleden
Zverev brengt Duitsers op gelijke hoogte met Spanje in Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Alexander Zverev heeft de Duitse tennissers op gelijke hoogte gebracht in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg Jaume Munar in twee sets: 7-6 (2) 7-6 (5).

7 minuten geleden
Geblesseerde Dumfries mist stadsderby in Milaan

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries mist zondag de thuiswedstrijd van Internazionale tegen AC Milan. De rechtsback is onvoldoende hersteld van een enkelblessure. "Hij heeft niet kunnen trainen en is er dus niet bij", zei trainer Cristian Chivu op een persconferentie.

11 minuten geleden
PSV begint met bekende basisformatie tegen NAC Breda

BREDA (ANP) - Trainer Peter Bosz houdt nog geen rekening met de uitwedstrijd van PSV komende woensdag tegen Liverpool in de Champions League. De coach spaart geen spelers in het uitduel met NAC Breda en kiest voor dezelfde basisformatie als de laatste weken.

48 minuten geleden
Chelsea boekt bij Burnley derde zege op rij in Premier League

BURNLEY (ANP) - Chelsea heeft dankzij doelpunten van Pedro Neto en Enzo Fernández de uitwedstrijd tegen Burnley met 2-0 gewonnen. Door de derde overwinning op rij staat de ploeg uit Londen voorlopig op de tweede plaats in de Premier League.

51 minuten geleden
Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

19 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

21 uur geleden