Van Bommel laat aanvaller Emegha naar Sturm Graz vertrekken
ANTWERPEN (ANP) - Emanuel Emegha vertrekt bij Antwerp FC. De 19-jarige Nederlandse aanvaller kwam niet voor in de plannen van trainer Mark van Bommel en vervolgt nu zijn voetballoopbaan bij de Oostenrijkse club Sturm Graz, waar hij een contract voor vier seizoenen ondertekende.
Antwerp nam Emegha in januari van dit jaar over van Sparta Rotterdam. Hij moest voorin de concurrentie aangaan met onder anderen Michael Frey en Mbwana Ally Samatta, maar daar slaagde hij niet in. In een half seizoen kwam Emegha slechts één keer in actie voor Antwerp. De Belgische club trok deze zomer met Oranje-international Vincent Janssen een nieuwe spits aan.
Emegha doorliep de jeugdopleiding van Sparta en via een aantal wedstrijden in de tweede divisie voor Jong Sparta bereikte hij het eerste elftal. Voor Sparta speelde hij 35 wedstrijden in de Eredivisie.
Sturm Graz verloor woensdag de eerste wedstrijd tegen Dinamo Kiev in de derde voorronde van de Champions League met 1-0.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
38 minuten geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
39 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
40 minuten geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
12 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
14 uur geleden