Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel laat aanvaller Emegha naar Sturm Graz vertrekken

Van Bommel laat aanvaller Emegha naar Sturm Graz vertrekken

ANTWERPEN (ANP) - Emanuel Emegha vertrekt bij Antwerp FC. De 19-jarige Nederlandse aanvaller kwam niet voor in de plannen van trainer Mark van Bommel en vervolgt nu zijn voetballoopbaan bij de Oostenrijkse club Sturm Graz, waar hij een contract voor vier seizoenen ondertekende.

Antwerp nam Emegha in januari van dit jaar over van Sparta Rotterdam. Hij moest voorin de concurrentie aangaan met onder anderen Michael Frey en Mbwana Ally Samatta, maar daar slaagde hij niet in. In een half seizoen kwam Emegha slechts één keer in actie voor Antwerp. De Belgische club trok deze zomer met Oranje-international Vincent Janssen een nieuwe spits aan.

Emegha doorliep de jeugdopleiding van Sparta en via een aantal wedstrijden in de tweede divisie voor Jong Sparta bereikte hij het eerste elftal. Voor Sparta speelde hij 35 wedstrijden in de Eredivisie.

Sturm Graz verloor woensdag de eerste wedstrijd tegen Dinamo Kiev in de derde voorronde van de Champions League met 1-0.

Meer uit Voetbal

Simons krijgt rode kaart voor zware tackle op Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.

13 minuten geleden
Ajax begint met middenvelder Steur tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.

33 minuten geleden
De Graafschap knokt zich naar uitzege bij TOP Oss

OSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.

35 minuten geleden
Heerenveen na bekerzege in Kuip ook te sterk voor Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.

37 minuten geleden
Reijnders draagt met doelpunt bij aan zege van City

MANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan de thuiszege van Manchester City op West Ham United (3-0). De middenvelder maakte de tweede treffer op aangeven van Erling Haaland, de Noorse spits die tweemaal doel trof.

39 minuten geleden
Trainer Farioli haalt verdediger Silva naar FC Porto

PORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.

2 uur geleden
Afrikaanse voetbalbond: Afrika Cup in de toekomst elke vier jaar

RABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.

3 uur geleden