Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel: ik zie altijd perspectief

Van Bommel: ik zie altijd perspectief

LISSABON (ANP) - Mark van Bommel vindt niet dat het seizoen van PSV na uitschakeling in de Europa League als verloren mag worden beschouwd. "We zijn uit Europa. We hadden graag willen overwinteren", zei hij na de nederlaag van 4-0 bij Sporting Portugal tegen FOX Sports.

Van Bommel denkt ook na de vernedering in Lissabon niet aan opgeven. "Ik zie altijd perspectief. Waar? Op het veld. Als ik train met de jongens, de energie die ze uitstralen. Ik krijg het aan de praat", aldus de Limburger.

PSV liep de voorbije weken in de competitie een achterstand van liefst elf punten op Ajax op. Na de uitschakeling in de Europa League resteert alleen nog het nationale bekertoernooi.

Van Bommel vertelde in september nog dat hij de huidige selectie van PSV beter vindt dan die van vorig seizoen. "In de breedte, ja", zei hij donderdag. "Als je de boel analyseert, zie je dat we Luuk de Jong, Hirving Lozano en Angeliño zijn kwijtgeraakt. Dat zijn vijftig doelpunten en twintig assists. Zij zijn moeilijk te vervangen. Donyell Malen is bezig aan zijn eerste seizoen als basisspeler. En van Mohamed Ihattaren mag ik niet verwachten dat hij het team op sleeptouw neemt. In de toekomst wel, nu nog niet."

PSV vliegt vrijdag terug naar Nederland en speelt zondag de uitwedstrijd tegen FC Emmen. De Eindhovenaren wonnen in de eredivisie 29 september voor het laatst buiten Eindhoven, met 0-4 van PEC Zwolle.

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

16 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

17 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

1 dag geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

1 dag geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

1 dag geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

1 dag geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

1 dag geleden