Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel: ik zie altijd perspectief

Van Bommel: ik zie altijd perspectief

LISSABON (ANP) - Mark van Bommel vindt niet dat het seizoen van PSV na uitschakeling in de Europa League als verloren mag worden beschouwd. "We zijn uit Europa. We hadden graag willen overwinteren", zei hij na de nederlaag van 4-0 bij Sporting Portugal tegen FOX Sports.

Van Bommel denkt ook na de vernedering in Lissabon niet aan opgeven. "Ik zie altijd perspectief. Waar? Op het veld. Als ik train met de jongens, de energie die ze uitstralen. Ik krijg het aan de praat", aldus de Limburger.

PSV liep de voorbije weken in de competitie een achterstand van liefst elf punten op Ajax op. Na de uitschakeling in de Europa League resteert alleen nog het nationale bekertoernooi.

Van Bommel vertelde in september nog dat hij de huidige selectie van PSV beter vindt dan die van vorig seizoen. "In de breedte, ja", zei hij donderdag. "Als je de boel analyseert, zie je dat we Luuk de Jong, Hirving Lozano en Angeliño zijn kwijtgeraakt. Dat zijn vijftig doelpunten en twintig assists. Zij zijn moeilijk te vervangen. Donyell Malen is bezig aan zijn eerste seizoen als basisspeler. En van Mohamed Ihattaren mag ik niet verwachten dat hij het team op sleeptouw neemt. In de toekomst wel, nu nog niet."

PSV vliegt vrijdag terug naar Nederland en speelt zondag de uitwedstrijd tegen FC Emmen. De Eindhovenaren wonnen in de eredivisie 29 september voor het laatst buiten Eindhoven, met 0-4 van PEC Zwolle.

Meer uit Voetbal

Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

11 uur geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

14 uur geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

15 uur geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

15 uur geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

17 uur geleden
Weghorst scoort 4 keer in monsterzege Twente bij Excelsior: 0-9

ROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.

17 uur geleden
Telstar wint met 4-2 van het Utrecht van oud-trainer Correia

VELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.

17 uur geleden