Van Bommel genomineerd voor Coach van het Jaar in België
BRUSSEL (ANP) - Mark van Bommel is in België genomineerd voor de titel van Coach van het Jaar. De trainer van Royal Antwerp FC heeft concurrentie van de in het baanwielrennen actieve Kenny De Ketele en van basketbalcoach Rachid Meziane.
De 46-jarige Van Bommel werd afgelopen seizoen met Royal Antwerp FC landskampioen. Momenteel bezet hij met de club uit Antwerpen de vijfde plek.
Wereldkampioen snooker Luca Brecel, wielrenner Remco Evenepoel en schaatser Bart Swings maken in België nog kans op de trofee voor Sportman van het Jaar. Bij de vrouwen gaat het tussen kunstschaatsster Loena Hendrickx, wielrenster Lotte Kopecky en basketbalster Emma Meesseman.
De winnaars worden op zondag 10 december bekendgemaakt op het Sportgala in de Skyhall op Brussels Airport.
Meer uit Voetbal
SANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
3 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
6 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
10 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
11 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
12 uur geleden