Van Bommel en Wolfsburg moeten nog even geduld hebben
MÜNSTER (ANP) - De Duitse vierdeklasser Preußen Münster beslist waarschijnlijk maandag al of het de uitschakeling door VfL Wolfsburg in het bekertoernooi gaat aanvechten. De club verloor zondag na verlenging (3-1), maar kwam na afloop te weten dat trainer Mark van Bommel van de tegenstander maar liefst zes keer had gewisseld. "We gaan daar zo over praten", reageerde een woordvoerder van Preußen Münster. "Het duurt nog wel een paar uur voordat we iets kunnen zeggen."
Als Preußen Münster de nederlaag gaat aanvechten, dan dreigt er voor Wolfsburg een reglementaire nederlaag. Trainer Van Bommel mag net als zijn Duitse collega's slechts vijfmaal wisselen per wedstrijd.
Van Bommel is deze zomer begonnen als hoofdtrainer bij VfL Wolfsburg. Hij verloor de afgelopen weken maar liefst vijf oefenduels met zijn nieuwe club. VfL Wolfsburg maakte tegen de veredelde amateurs van Preußen Münster pas in de verlenging het verschil, onder meer door een doelpunt van Wout Weghorst. Na reguliere speeltijd was de stand gelijk: 1-1.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de vijfde wedstrijd van het seizoen de eerste punten verspeeld in de Bundesliga. In eigen huis gaf de koploper tegen Werder Bremen een 2-0-voorsprong weg en moest genoegen nemen met 2-2.
12 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft de eerste periode in de eerste divisie gewonnen. De club van trainer Vincent Heilmann won met 3-0 van RKC Waalwijk en stelde daarmee de periodetitel veilig.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste competitiewedstrijd na de interlandbreak met 2-0 gewonnen van sc Heerenveen. De landskampioen won in Eindhoven dankzij een treffer van Guus Til en een eigen doelpunt van Marcus Linday, een opsteker na de nederlaag in het vorige Eredivisieduel met FC Twente.
13 uur geledenFELCSÚT (ANP) - De voetbalsters van Oranje zijn een stap dichter bij een ticket voor het WK voetbal van volgend jaar. Nederland boekte in de eerste van twee play-offwedstrijden tegen Hongarije de grootste overwinning onder bondscoach Arjan Veurink: 0-8. In de Pancho Aréna in het Hongaarse Felcsút was het klasseverschil groot; bij rust was het al 0-4.
13 uur geledenNYON (ANP/RTR) - Het nationale voetbalelftal van Servië moet de volgende thuiswedstrijd spelen zonder publiek. De Europese voetbalbond UEFA bestraft het land vanwege "racistisch en/of discriminerend" gedrag van Servische supporters tijdens de Nations League-wedstrijden tegen het Nederlands elftal en Griekenland. Ook moet de Servische voetbalbond FFS om die reden een boete van 50.000 euro betalen, meldt de UEFA vrijdag.
14 uur geledenFELCSÚT (ANP) - Daniëlle van de Donk speelt tegen Hongarije haar 175e wedstrijd in het shirt van het Nederlands elftal. De 35-jarige middenveldster begint het duel in de play-offs voor WK-kwalificatie in de basis. Van de Donk maakte in december 2010 haar debuut voor Oranje.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz begint de eerste competitiewedstrijd na de lange interlandbreak tegen sc Heerenveen zonder Ivan Perišić. De Kroatische aanvaller begint op de bank. Esmir Bajraktarević is zijn vervanger.
15 uur geleden