Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel en Wolfsburg moeten nog even geduld hebben

Van Bommel en Wolfsburg moeten nog even geduld hebben

MÜNSTER (ANP) - De Duitse vierdeklasser Preußen Münster beslist waarschijnlijk maandag al of het de uitschakeling door VfL Wolfsburg in het bekertoernooi gaat aanvechten. De club verloor zondag na verlenging (3-1), maar kwam na afloop te weten dat trainer Mark van Bommel van de tegenstander maar liefst zes keer had gewisseld. "We gaan daar zo over praten", reageerde een woordvoerder van Preußen Münster. "Het duurt nog wel een paar uur voordat we iets kunnen zeggen."

Als Preußen Münster de nederlaag gaat aanvechten, dan dreigt er voor Wolfsburg een reglementaire nederlaag. Trainer Van Bommel mag net als zijn Duitse collega's slechts vijfmaal wisselen per wedstrijd.

Van Bommel is deze zomer begonnen als hoofdtrainer bij VfL Wolfsburg. Hij verloor de afgelopen weken maar liefst vijf oefenduels met zijn nieuwe club. VfL Wolfsburg maakte tegen de veredelde amateurs van Preußen Münster pas in de verlenging het verschil, onder meer door een doelpunt van Wout Weghorst. Na reguliere speeltijd was de stand gelijk: 1-1.

Meer uit Voetbal

Vitesse-directeur: inhoud brief KNVB gaat vooral over verleden

ARNHEM (ANP) - Timo Braasch, algemeen directeur van Vitesse, heeft er vertrouwen in dat de club blijft bestaan. Dat zegt de Duitser in een door Vitesse vrijgegeven interview, als reactie op het voorgenomen besluit van de KNVB om de licentie in te trekken.

2 uur geleden
Verdediger Gouweleeuw krijgt nieuwe trainer bij FC Augsburg

AUGSBURG (ANP/DPA) - Verdediger Jeffrey Gouweleeuw krijgt bij FC Augsburg een nieuwe trainer. De leiding van de Duitse voetbalclub maakte vrijdag bekend de samenwerking met Jess Thorup te beëindigen. Augsburg gaat ook niet verder met sportief directeur Marinko Jurendic.

4 uur geleden
Scheidsrechters Boel en Kuipers promoveren naar betaald voetbal

ZEIST (ANP) - De groep scheidsrechters die wedstrijden in het Nederlandse betaalde voetbal leiden, wordt komend seizoen uitgebreid met twee nieuwelingen. Scheidsrechters Niels Boel (27) en Joshua Kuipers (29) promoveren op basis van hun goede prestaties, meldt de KNVB.

4 uur geleden
Succestrainer Valverde blijft nog een seizoen in Bilbao

BILBAO (ANP) - Trainer Ernesto Valverde heeft zijn contract bij Athletic Club met een jaar verlengd. De 61-jarige Spanjaard wil zijn ploeg komend seizoen ook in de Champions League coachen.

5 uur geleden
PEC Zwolle neemt verdediger Graves definitief over van Palermo

ZWOLLE (ANP) - Simon Graves blijft voor PEC Zwolle voetballen. De 26-jarige centrale verdediger heeft zijn handtekening gezet onder een contract van drie jaar bij de club uit Overijssel.

5 uur geleden
Union hoopt kans op eerste titel sinds 1935 nu wel te verzilveren

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Union hoopt zondag voor het eerst sinds 1935 weer de Belgische voetbaltitel te winnen. De club was er de voorbije seizoenen vaak dichtbij, maar het ging op de slotdag van de play-offs steeds net mis.

6 uur geleden
Köhlert verlaat sc Heerenveen transfervrij voor Brøndby IF

BRØNDBY (ANP) - Mats Köhlert verlaat sc Heerenveen voor Brøndby IF. De vleugelverdediger heeft zijn handtekening onder een vierjarig contract gezet, bevestigt de Deense club.

6 uur geleden