Van Bommel en Wolfsburg moeten nog even geduld hebben
MÜNSTER (ANP) - De Duitse vierdeklasser Preußen Münster beslist waarschijnlijk maandag al of het de uitschakeling door VfL Wolfsburg in het bekertoernooi gaat aanvechten. De club verloor zondag na verlenging (3-1), maar kwam na afloop te weten dat trainer Mark van Bommel van de tegenstander maar liefst zes keer had gewisseld. "We gaan daar zo over praten", reageerde een woordvoerder van Preußen Münster. "Het duurt nog wel een paar uur voordat we iets kunnen zeggen."
Als Preußen Münster de nederlaag gaat aanvechten, dan dreigt er voor Wolfsburg een reglementaire nederlaag. Trainer Van Bommel mag net als zijn Duitse collega's slechts vijfmaal wisselen per wedstrijd.
Van Bommel is deze zomer begonnen als hoofdtrainer bij VfL Wolfsburg. Hij verloor de afgelopen weken maar liefst vijf oefenduels met zijn nieuwe club. VfL Wolfsburg maakte tegen de veredelde amateurs van Preußen Münster pas in de verlenging het verschil, onder meer door een doelpunt van Wout Weghorst. Na reguliere speeltijd was de stand gelijk: 1-1.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
18 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
18 uur geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
19 uur geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.
21 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.
21 uur geleden