Van Bommel en Wolfsburg moeten nog even geduld hebben
MÜNSTER (ANP) - De Duitse vierdeklasser Preußen Münster beslist waarschijnlijk maandag al of het de uitschakeling door VfL Wolfsburg in het bekertoernooi gaat aanvechten. De club verloor zondag na verlenging (3-1), maar kwam na afloop te weten dat trainer Mark van Bommel van de tegenstander maar liefst zes keer had gewisseld. "We gaan daar zo over praten", reageerde een woordvoerder van Preußen Münster. "Het duurt nog wel een paar uur voordat we iets kunnen zeggen."
Als Preußen Münster de nederlaag gaat aanvechten, dan dreigt er voor Wolfsburg een reglementaire nederlaag. Trainer Van Bommel mag net als zijn Duitse collega's slechts vijfmaal wisselen per wedstrijd.
Van Bommel is deze zomer begonnen als hoofdtrainer bij VfL Wolfsburg. Hij verloor de afgelopen weken maar liefst vijf oefenduels met zijn nieuwe club. VfL Wolfsburg maakte tegen de veredelde amateurs van Preußen Münster pas in de verlenging het verschil, onder meer door een doelpunt van Wout Weghorst. Na reguliere speeltijd was de stand gelijk: 1-1.
Meer uit Voetbal
ARLINGTON (ANP) - Engeland is het WK voetbal begonnen met een 4-2-overwinning op Kroatië. De Engelse spits Harry Kane scoorde twee keer in het enerverende duel in Dallas Stadium en bracht zijn totale WK-productie op tien doelpunten.
5 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Portugal heeft in zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen van de Democratische Republiek Congo. De ploeg van sterspeler Cristiano Ronaldo, die met zijn zesde WK-deelname het kersverse record van Lionel Messi evenaarde, kwam in het Houston Stadium niet verder dan 1-1.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - De Zuid-Afrikaanse middenvelder Themba Zwane is door de FIFA voor drie wedstrijden geschorst vanwege een overtreding die hij maakte op het WK voetbal. In de openingswedstrijd tegen Mexico (2-0 voor de Mexicanen) maakte Zwane een slaande beweging richting verdediger Roberto Alvarado, waarvoor hij rood kreeg.
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Cody Gakpo wil kwalificatie voor de volgende ronde op het wereldkampioenschap met Oranje zaterdag tegen Zweden al veiligstellen. "We zullen de wedstrijd ingaan om te winnen natuurlijk, ook al begrijpen we dat het belangrijk is om vooral niet te verliezen. Daar hebben we de kwaliteiten voor, denk ik", vertelde de linksbuiten na de training op een persconferentie in Kansas City.
4 uur geledenHOUSTON (ANP) - Cristiano Ronaldo begint woensdag om 19.00 uur (Nederlandse tijd) aan zijn zesde WK voetbal met Portugal. De 41-jarige sterspeler staat in de basis voor de eerste wedstrijd van zijn land tegen de Democratische Republiek Congo in het Houston Stadium. Hij evenaart met zijn zesde deelname aan het WK het record van de Argentijn Lionel Messi, die dit toernooi al in actie kwam tegen Algerije.
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP/RTR) - De tranen van Lionel Messi (38) na zijn openingstreffer voor Argentinië tegen Algerije waren het gevolg van de zorgen om zijn zieke vader Jorge. Dat meldt persbureau Reuters.
5 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste groepstraining voor het tweede duel op het WK van zaterdag met Zweden. Bondscoach Ronald Koeman staat met zijn volledige selectie op een veld van het complex van de voetbalsters van KC Current in Kansas City.
6 uur geleden