Van Bommel en Antwerp in CL-debuut niet bang voor Barcelona
BARCELONA (ANP) - Het Antwerp van trainer Mark van Bommel speelt dinsdag tegen Barcelona zijn eerste wedstrijd ooit in de groepsfase van de Champions League. "Dit wordt onze moeilijkste tegenstander ooit", verklaarde de oud-speler van Barcelona een dag voor de wedstrijd in Spanje.
Van Bommel speelde tussen 2005 en 2006 voor Barcelona, waarmee hij onder meer de Champions League won. In totaal won de Catalaanse club de Champions League en de Europa Cup I vijf keer. "Dit Barcelona kan ook de Champions League winnen", meende Van Bommel. "Ze zijn weer op de goede weg."
"Vorig seizoen hielden ze in La Liga Real Madrid achter zich en pakten ze de titel. Maar geïntimideerd zijn we niet. Bang hoeven wij niet te zijn. We moeten zoals altijd ons eigen spel spelen", aldus Van Bommel.
Bij de Belgische landskampioen spelen de Nederlanders Vincent Janssen, Gyrano Kerk, Jurgen Ekkelenkamp en Owen Wijndal. Van Bommel kan in Barcelona niet beschikken over de Zweedse aanvaller Jacob Ondrejka, die een blessure heeft opgelopen.
De wedstrijd tussen Barcelona en Antwerp begint dinsdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
52 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
19 uur geleden