Van Bommel en Antwerp in CL-debuut niet bang voor Barcelona
BARCELONA (ANP) - Het Antwerp van trainer Mark van Bommel speelt dinsdag tegen Barcelona zijn eerste wedstrijd ooit in de groepsfase van de Champions League. "Dit wordt onze moeilijkste tegenstander ooit", verklaarde de oud-speler van Barcelona een dag voor de wedstrijd in Spanje.
Van Bommel speelde tussen 2005 en 2006 voor Barcelona, waarmee hij onder meer de Champions League won. In totaal won de Catalaanse club de Champions League en de Europa Cup I vijf keer. "Dit Barcelona kan ook de Champions League winnen", meende Van Bommel. "Ze zijn weer op de goede weg."
"Vorig seizoen hielden ze in La Liga Real Madrid achter zich en pakten ze de titel. Maar geïntimideerd zijn we niet. Bang hoeven wij niet te zijn. We moeten zoals altijd ons eigen spel spelen", aldus Van Bommel.
Bij de Belgische landskampioen spelen de Nederlanders Vincent Janssen, Gyrano Kerk, Jurgen Ekkelenkamp en Owen Wijndal. Van Bommel kan in Barcelona niet beschikken over de Zweedse aanvaller Jacob Ondrejka, die een blessure heeft opgelopen.
De wedstrijd tussen Barcelona en Antwerp begint dinsdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
41 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
57 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
1 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 dag geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
1 dag geleden