Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel content na mooie afsluiting in de Champions League

Van Bommel content na mooie afsluiting in de Champions League

ANTWERPEN (ANP) - Coach Mark van Bommel was woensdag content met het mooie slot van Antwerp in de Champions League. In de laatste groepswedstrijd boekte zijn ploeg toch nog een zege op Barcelona.

"Dit is een hele mooie afsluiter", zei de Nederlandse trainer na de 3-2 winst in het Bosuilstadion tegen Belgische media. "Een typische Bosuilavond. En als je op deze manier wint, wordt daar zeker over gesproken. De afgelopen anderhalf jaar zijn er al aardig wat wedstrijden geweest die hoog scoren qua emoties."

Zijn speler Arthur Vermeeren maakte veel indruk tegen de Spanjaarden. Van Bommel hoopt de maker van de openingstreffer voorlopig nog voor zijn ploeg te kunnen behouden. "Deze zomer zal hij weg zijn. Maar we moeten proberen om hem tot dan hier te houden, in wat voor constructie dan ook."

Coach Xavi van Barcelona moest na de competitienederlaag zondag tegen Girona (2-4) opnieuw een verlies incasseren. "Dat is niet fijn, maar we moeten positief blijven. We hebben met de groepswinst ons doel bereikt. Vorig jaar waren we nu al uitgeschakeld en moesten we door in de Europa League."

Meer uit Voetbal

Feyenoorders Hwang, Lotomba en Moder nog afwezig tegen AZ

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie van koploper Feyenoord kan zondag in het uitduel met AZ nog niet beschikken over Hwang In-beom, Jordan Lotomba en Jakub Moder. De drie spelers zijn nog niet hersteld van hun blessures.

1 uur geleden
AZ-spits Parrott nog niet beschikbaar voor duel met Feyenoord

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens kan zondag in het duel met koploper Feyenoord nog geen beroep doen op aanvaller Troy Parrott. De spits is nog niet hersteld van een knieblessure.

2 uur geleden
PSV-trainer Bosz verwacht opener duel met Ajax dan vorig seizoen

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz verwacht zondag tegen Ajax "een veel opener wedstrijd" dan vorig seizoen. "Ajax speelt op een andere manier dan verleden jaar", stelde Bosz bij de persconferentie voor de topper in Eindhoven. "Ze spelen meer zoals ze in het verleden speelden. Meer naar voren. Daardoor komen er grote ruimtes."

2 uur geleden
Ajax-aanvaller Berghuis 'groot vraagteken' voor topper tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Het is nog onzeker of Ajax-trainer John Heitinga zondag de beschikking heeft over aanvaller Steven Berghuis voor de topper tegen PSV in Eindhoven. "Hij wordt straks getest en is een groot vraagteken richting zondag", zei de coach. Berghuis miste woensdag de verloren wedstrijd in de Champions League (0-2) tegen Internazionale door spierklachten.

6 uur geleden
Rashford leidt FC Barcelona langs Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.

18 uur geleden
Manchester City rekent in Champions League af met tiental Napoli

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.

18 uur geleden
Voetbalsters FC Twente overtuigend naar Champions League

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.

20 uur geleden