Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Bommel bevestigt aanstaand vertrek linksback Ávila naar Ajax

Van Bommel bevestigt aanstaand vertrek linksback Ávila naar Ajax

ANTWERPEN (ANP) - Ajax gaat zich versterken met Gastón Ávila. De 21-jarige Argentijnse linksback komt over van Antwerp FC. Ávila zit al niet meer bij de selectie van trainer Mark van Bommel, die het dinsdag in de play-offs van de Champions League opneemt tegen AEK Athene.

"We gaan zijn talent en kwaliteiten natuurlijk missen en het is een vervelend moment", aldus Van Bommel over Ávila. "Het hoort er een beetje bij. We zijn nog geen topclub die niet meer hoeft te verkopen en voor België zijn dit hoge bedragen. Het is ook een compliment voor de hele spelersgroep en club. Het is een teken dat we vorig seizoen goed hebben gepresteerd. Het maakt me niet nerveus, we vinden wel een oplossing morgen."

Ajax-trainer Maurice Steijn vertelde zaterdag na het gelijkspel tegen Excelsior (2-2) dat hij niet tevreden is over linksbacks Anass Salah-Eddine en Owen Wijndal. Ávila speelde één seizoen voor Antwerp en kwam daarvoor in eigen land uit voor Boca Juniors en Rosario Central.

Antwerp verloor in de voorbereiding op het seizoen nog met 3-0 van AEK Athene, in een oefenduel van twee keer 60 minuten. "Dat was een duidelijke nederlaag, al waren zij nog niet compleet en wij ook niet", zegt Van Bommel. "Het is een ploeg met al veel ervaring in Europa, een ploeg die al wat op leeftijd is ook."

Meer uit Voetbal

NEC neemt tweede plaats over van Feyenoord na zege op Heracles

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.

3 minuten geleden
Barcelona boekt simpele zege dankzij Lewandowski en Lamine Yamal

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.

9 minuten geleden
Koploper Arsenal maakt geen fout tegen Sunderland

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.

17 minuten geleden
Dortmund houdt druk op Bayern dankzij late zege op Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het Bundesligaduel met VfL Wolfsburg nipt gewonnen: 1-2. Aanvaller Serhou Guirassy uit Guinee maakte in de 87e minuut het winnende doelpunt voor de nummer 2. Daardoor houdt Dortmund koploper Bayern München in zicht. De achterstand is 3 punten, Bayern komt zondag nog in actie tegen nummer 3 Hoffenheim.

35 minuten geleden
Bij Feyenoord vertrokken Larin debuteert sterk voor Southampton

SOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).

2 uur geleden
United slaat toe na zesde rode kaart Romero bij Spurs

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.

3 uur geleden
Barcelona trekt zich terug uit Super League

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.

5 uur geleden