Van Bommel begint Belgische competitie met Antwerp tegen Cercle
BRUSSEL (ANP) - Trainer Mark van Bommel begint het nieuwe voetbalseizoen in België met Antwerp FC met een thuiswedstrijd tegen Cercle Brugge. Het duel is vastgesteld op zondag 30 juli, meldt de Belgische Pro League. Union en Anderlecht spelen vrijdag 28 juli de eerste competitiewedstrijd.
Van Bommel en Antwerp, die zich begin deze maand tijdens de laatste speeldag van de play-offs op spectaculaire wijze van de titel verzekerden, nemen het een week eerder in de strijd om de Belgische Supercup op tegen verliezend bekerfinalist KV Mechelen. Antwerp pakte de dubbel in België.
De reguliere competitie in België telt komend seizoen in België opnieuw dertig speeldagen, met een langere winterstop tussen 28 december en 18 januari. De laatste speelronde is op 15 maart. De play-offs starten twee weken later en lopen tot 26 mei.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
5 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
8 uur geleden