Van Bommel begint Belgische competitie met Antwerp tegen Cercle
BRUSSEL (ANP) - Trainer Mark van Bommel begint het nieuwe voetbalseizoen in België met Antwerp FC met een thuiswedstrijd tegen Cercle Brugge. Het duel is vastgesteld op zondag 30 juli, meldt de Belgische Pro League. Union en Anderlecht spelen vrijdag 28 juli de eerste competitiewedstrijd.
Van Bommel en Antwerp, die zich begin deze maand tijdens de laatste speeldag van de play-offs op spectaculaire wijze van de titel verzekerden, nemen het een week eerder in de strijd om de Belgische Supercup op tegen verliezend bekerfinalist KV Mechelen. Antwerp pakte de dubbel in België.
De reguliere competitie in België telt komend seizoen in België opnieuw dertig speeldagen, met een langere winterstop tussen 28 december en 18 januari. De laatste speelronde is op 15 maart. De play-offs starten twee weken later en lopen tot 26 mei.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
2 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
2 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
9 uur geleden