Van Beek geniet in De Kuip, ondanks nederlaag van 5-0
ROTTERDAM (ANP) - Eén speler van Willem II had na de nederlaag van 5-0 in De Kuip toch reden om blij te zijn. Sven van Beek, de huurling van Feyenoord, stond voor het eerst in bijna twee jaar weer eens aan de aftrap van een wedstrijd in de Eredivisie. En dat uitgerekend tegen de club waarvoor hij vrijwel zijn hele carrière speelde.
"Voor mij is dit gewoon een heel mooi moment", zei Van Beek, die de afgelopen jaren werd achtervolgd door blessureleed, bij ESPN. "Twee jaar lang heb ik heel hard moeten knokken om weer fit te worden, dag in, dag uit. Ik koos ervoor om Feyenoord deze winter te verlaten zodat ik speelminuten kan maken bij Willem II. Om dan juist hier in De Kuip voor het eerst weer te spelen, is heel speciaal."
Bij aankomst in het stadion wilde hij eerst, zoals gebruikelijk, linksaf slaan richting de kleedkamer van Feyenoord. "Ja, ik maakte een schijnbeweging naar links, maar ik moest natuurlijk naar rechts, naar de kleedkamer voor de uitploeg", zei Van Beek lachend. "Deze nederlaag is heel vervelend, zeker de manier waarop het gebeurde. In 7 minuten na rust gaven we de wedstrijd weg. Dat mag niet. daar ben ik ook heel boos om. Hier moeten we van leren. Maar persoonlijk ben ik wel trots op dit moment."
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.
3 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.
4 uur geledenKINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona speelt de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Eintracht Frankfurt op 9 december in stadion Camp Nou. De club van onder anderen Frenkie de Jong heeft bevestigd dat de UEFA toestemming heeft gegeven om de wedstrijd in de zesde speelronde van de Champions League te organiseren in het verbouwde stadion.
10 uur geledenGUATEMALA-STAD (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo van het Surinaamse elftal richt zich na de teleurstelling van het missen van directe WK-kwalificatie op de intercontinentale play-offs. "We hebben gelukkig nog een vluchtroute, die moeten we dan maar gebruiken", zei de coach op de persconferentie over de kans die Suriname nog heeft om via de play-offs het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada te bereiken.
11 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Duizenden fans van het Surinaams nationaal elftal zagen dinsdagavond hun droom vervliegen toen hun 'Natio' in Guatemala ruim verloor tegen de thuisploeg. Supporters waren massaal naar het centrum van Paramaribo gekomen om de wedstrijd op grote schermen te volgen.
15 uur geleden