Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Beek geniet in De Kuip, ondanks nederlaag van 5-0

Van Beek geniet in De Kuip, ondanks nederlaag van 5-0

ROTTERDAM (ANP) - Eén speler van Willem II had na de nederlaag van 5-0 in De Kuip toch reden om blij te zijn. Sven van Beek, de huurling van Feyenoord, stond voor het eerst in bijna twee jaar weer eens aan de aftrap van een wedstrijd in de Eredivisie. En dat uitgerekend tegen de club waarvoor hij vrijwel zijn hele carrière speelde.

"Voor mij is dit gewoon een heel mooi moment", zei Van Beek, die de afgelopen jaren werd achtervolgd door blessureleed, bij ESPN. "Twee jaar lang heb ik heel hard moeten knokken om weer fit te worden, dag in, dag uit. Ik koos ervoor om Feyenoord deze winter te verlaten zodat ik speelminuten kan maken bij Willem II. Om dan juist hier in De Kuip voor het eerst weer te spelen, is heel speciaal."

Bij aankomst in het stadion wilde hij eerst, zoals gebruikelijk, linksaf slaan richting de kleedkamer van Feyenoord. "Ja, ik maakte een schijnbeweging naar links, maar ik moest natuurlijk naar rechts, naar de kleedkamer voor de uitploeg", zei Van Beek lachend. "Deze nederlaag is heel vervelend, zeker de manier waarop het gebeurde. In 7 minuten na rust gaven we de wedstrijd weg. Dat mag niet. daar ben ik ook heel boos om. Hier moeten we van leren. Maar persoonlijk ben ik wel trots op dit moment."

Meer uit Voetbal

Vitesse mist ticket voor play-offs, Den Bosch profiteert

LEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer Rüdiger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel voor de tweede keer werd stilgelegd om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.

18 minuten geleden
Duel tussen Cambuur en Vitesse definitief gestaakt door vuurwerk

LEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.

19 minuten geleden
Hoge Raad buigt zich na seizoen over zaak van KNVB tegen Vitesse

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.

2 uur geleden
Van Persie verrast door vertrek van algemeen directeur Te Kloese

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.

7 uur geleden
De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

11 uur geleden
Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

23 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

1 dag geleden