Van Beek geniet in De Kuip, ondanks nederlaag van 5-0
ROTTERDAM (ANP) - Eén speler van Willem II had na de nederlaag van 5-0 in De Kuip toch reden om blij te zijn. Sven van Beek, de huurling van Feyenoord, stond voor het eerst in bijna twee jaar weer eens aan de aftrap van een wedstrijd in de Eredivisie. En dat uitgerekend tegen de club waarvoor hij vrijwel zijn hele carrière speelde.
"Voor mij is dit gewoon een heel mooi moment", zei Van Beek, die de afgelopen jaren werd achtervolgd door blessureleed, bij ESPN. "Twee jaar lang heb ik heel hard moeten knokken om weer fit te worden, dag in, dag uit. Ik koos ervoor om Feyenoord deze winter te verlaten zodat ik speelminuten kan maken bij Willem II. Om dan juist hier in De Kuip voor het eerst weer te spelen, is heel speciaal."
Bij aankomst in het stadion wilde hij eerst, zoals gebruikelijk, linksaf slaan richting de kleedkamer van Feyenoord. "Ja, ik maakte een schijnbeweging naar links, maar ik moest natuurlijk naar rechts, naar de kleedkamer voor de uitploeg", zei Van Beek lachend. "Deze nederlaag is heel vervelend, zeker de manier waarop het gebeurde. In 7 minuten na rust gaven we de wedstrijd weg. Dat mag niet. daar ben ik ook heel boos om. Hier moeten we van leren. Maar persoonlijk ben ik wel trots op dit moment."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
9 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.
11 uur geledenLEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie houdt aanvoerder Sem Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank. Van Persie wijzigt zijn elftal in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Telstar (1-2) van vorige week wel op twee plekken: Jordan Lotomba vervangt de geblesseerde rechtsback Bart Nieuwkoop en aanvaller Gonçalo Borges is de vervanger van Gaoussou Diarra.
12 uur geleden