Van Basten verruilt FOX Sports voor Ziggo
AMSTERDAM (ANP) - Marco van Basten maakt als analist de overstap van FOX Sports naar Ziggo Sport. De oud-international wordt een van de vaste gasten in het voetbalpraatprogramma Rondo, gepresenteerd door Jack van Gelder.
Van Basten (55) wordt dan aan tafel herenigd met zijn oud-ploeggenoot bij AC Milan en het Nederlands elftal, Ruud Gullit. De drievoudig Europees voetballer van het Jaar en Wereldvoetballer van het Jaar in 1992 zal daarnaast ook vaak te zien zijn als analist bij wedstrijden uit de Champions League, Premier League, La Liga en de Serie A.
De voormalige spits is blij met zijn transfer naar Ziggo Sport en kijkt uit naar alle wedstrijden en programma's waar hij aan mee mag werken. "De Champions League, de Engelse, Spaanse en Italiaanse competitie, het programma Rondo en ook nog golf en Formule 1; allemaal sporten waar ik blij van word."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.
2 uur geledenCORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
13 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
16 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
16 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
18 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
18 uur geleden