Van Baarle ziet kansen voor Ineos in Parijs-Roubaix
COMPIÈGNE (ANP) - Wielrenner Dylan van Baarle ziet kansen zondag in Parijs-Roubaix. De nummer 2 van het WK van vorige week is als altijd bescheiden en schuift met name de Pool Michal Kwiatkowski, de Italiaan Gianni Moscon en de Brit Luke Rowe naar voren, allen ploeggenoten van de Zuid-Hollander bij Ineos Grenadiers. Maar Van Baarle zelf zat niet voor niks bij de laatste vier edities telkens bij de beste twintig.
"Het heeft me een paar dagen gekost om te herstellen van het WK", vertelde Van Baarle zaterdag bij de ploegpresentatie in Compiègne. Van daaruit wordt zondag koers gezet naar Roubaix, met onderweg liefst dertig kasseistroken. "Ik ben er klaar voor. De conditie is goed, maar er kan onderweg van alles gebeuren, vooral met dit weer. We gaan voor de winst. Met Kwiatkowski, Moscon en Rowe hebben we verschillende troeven in handen."
Ook Wout van Aert meldde zich met goed gemoed in Compiègne. "Het is lang geleden dat deze wedstrijd gehouden is. Het is voor mij de mooiste koers van het jaar", aldus de Belg van Jumbo-Visma. "Ik denk niet dat de verwachte regen in mijn nadeel is. Het wordt een gevecht, een lang gevecht. Daarbij zullen mijn kwaliteiten als veldrijder me helpen."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De finale van het kunstschaatsen bij de mannen op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina kende een dramatische ontknoping. De Amerikaanse topfavoriet Ilia Malinin bezweek in de vrije kür onder de druk en kwam enkele keren ten val. Hij zakte door een lage waardering van de jury van de eerste naar de achtste plaats.
6 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de laatste vier te bereiken van het ABN AMRO Open in Rotterdam. De als zevende geplaatste Nederlander boog in twee sets voor de Canadese topspeler Félix Auger-Aliassime: 6-7 (2) 2-6.
2 uur geledenSAKHIR (ANP) - Red Bull ligt achter bij Mercedes, McLaren en Ferrari. Dat was de conclusie van technisch directeur Pierre Waché van de Formule 1-renstal van Max Verstappen na de eerste testdriedaagse in Bahrein. "Die drie waren duidelijk erg snel en het lijkt erop dat wij wat achterliggen, dus er is nog veel te verbeteren."
2 uur geledenTORONTO (ANP) - De Amerikaanse basketballer Chris Paul heeft zijn professionele carrière afgesloten. Op Instagram meldt de 40-jarige point guard dat hij na 21 jaar stopt met spelen. Paul stond sinds vorige week na een ruil met de Los Angeles Clippers onder contract bij de Toronto Raptors, maar kwam niet in actie voor het Canadese team.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Jenning de Boo komt zaterdag op de Olympische Spelen in Milaan in de dertiende rit van de 500 meter in actie tegen zijn Amerikaanse rivaal Jordan Stolz. Een rit later treft Sebas Diniz de Poolse Europese kampioen Damian Zurek. De Boo trof Stolz eerder op de Spelen ook al op de 1000 meter.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland staat bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo op de negende positie in het medailleklassement. Langebaanschaatser Jorrit Bergsma eindigde vrijdag als derde op de 10.000 meter. Het betekende voor TeamNL de zevende medaille van deze Spelen en de eerste bronzen.
3 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos lijkt kansloos voor een medaille op de Olympische Spelen. De 32-jarige Nederlandse noteerde in het Cortina Sliding Centre in haar eerste twee runs tijden van 57,88 en 57,98 seconden en staat met een totaaltijd van 1.55,86 slechts dertiende. De derde en vierde run zijn zaterdag.
4 uur geleden