Van Baarle ziet kansen voor Ineos in Parijs-Roubaix
COMPIÈGNE (ANP) - Wielrenner Dylan van Baarle ziet kansen zondag in Parijs-Roubaix. De nummer 2 van het WK van vorige week is als altijd bescheiden en schuift met name de Pool Michal Kwiatkowski, de Italiaan Gianni Moscon en de Brit Luke Rowe naar voren, allen ploeggenoten van de Zuid-Hollander bij Ineos Grenadiers. Maar Van Baarle zelf zat niet voor niks bij de laatste vier edities telkens bij de beste twintig.
"Het heeft me een paar dagen gekost om te herstellen van het WK", vertelde Van Baarle zaterdag bij de ploegpresentatie in Compiègne. Van daaruit wordt zondag koers gezet naar Roubaix, met onderweg liefst dertig kasseistroken. "Ik ben er klaar voor. De conditie is goed, maar er kan onderweg van alles gebeuren, vooral met dit weer. We gaan voor de winst. Met Kwiatkowski, Moscon en Rowe hebben we verschillende troeven in handen."
Ook Wout van Aert meldde zich met goed gemoed in Compiègne. "Het is lang geleden dat deze wedstrijd gehouden is. Het is voor mij de mooiste koers van het jaar", aldus de Belg van Jumbo-Visma. "Ik denk niet dat de verwachte regen in mijn nadeel is. Het wordt een gevecht, een lang gevecht. Daarbij zullen mijn kwaliteiten als veldrijder me helpen."
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
5 uur geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
8 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
10 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
12 uur geleden