Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Baarle rekent op aanval Alaphilippe

Van Baarle rekent op aanval Alaphilippe

NICE (ANP) - Dylan van Baarle rekent in de tweede etappe van de Tour de France op een aanval van Julian Alaphilippe. De Fransman van Deceuninck - Quick-Step is geknipt voor de finale met nog een lastig klimmetje in de slotfase. "Hij gaat het proberen, denk ik", zei de Nederlander van Ineos-Grenadiers bij de NOS. Hij weet wat zijn kopman Egan Bernal dan te doen staat. "Egan zal moeten volgen."

Grote verschillen verwacht Van Baarle niet in de eerste bergrit. Daarvoor liggen de zwaarste beklimmingen te ver van de finish in Nice. Maar met name de passage over een deel van de Col d'Èze, op 9 kilometer voor de streep, is op het lijf van Alaphilippe geschreven. De Fransman reed vorig jaar, na een aanval in de derde etappe, met een kleine onderbreking ruim twee weken in de gele trui.

"Ik denk niet dat de kaarten van de klassementsmannen vandaag al helemaal op tafel moeten. Maar we moeten dus wel bij de les zijn. Je zult wel mannen zien afzien, vooral zij die gisteren bij de valpartijen waren betrokken. Ik ben er vrij goed doorgekomen. Mijn ploeggenoot Pavel Sivakov minder. Hij zal nog wel wat stijf zijn, maar naar omstandigheden gaat het goed met hem."

Meer uit Sport

GP Miami begint drie uur eerder door verwachting extreem weer

MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.

8 uur geleden
Verstappen zelf ook verrast door knappe kwalificatie in Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.

11 uur geleden
Verstappen tweede in kwalificatie Miami, pole voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.

13 uur geleden
Norris rijdt 'vrij ontspannen' naar eerste zege van het seizoen

MIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.

15 uur geleden
Kostjoek wint tennistoernooi Madrid ten koste van Andrejeva

MADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.

16 uur geleden
Verstappen naar vijfde plaats sprintrace na straf voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.

16 uur geleden
International De Waard (30) stopt na dit seizoen met hockey

DEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.

17 uur geleden