Van Aert sprint naar zege in Ronde van de Algarve
TAVIRA (ANP) - Wout van Aert heeft de derde etappe van de Ronde van de Algarve op zijn naam geschreven. De Belgische wielrenner van Visma - Lease a Bike was in Tavira de sterkste in een massasprint. De Portugees Rui Oliveira en de Duitser Marius Mayrhofer eindigden als tweede en derde.
Voor Van Aert was het zijn eerste overwinning van het wegseizoen. Na een valpartij op 80 kilometer van de finish moest de Portugees Rui Costa de strijd staken. Nederlanders Marijn van den Berg en Thymen Arensman waren ook slachtoffer, maar konden hun weg vervolgen.
De Colombiaan Daniel Martínez behield de leiding in het klassement. De Ronde van de Algarve duurt tot en met zondag.
Meer uit Sport
SALUZZO (ANP) - Wielrenster Demi Vollering heeft de Giro d'Italia op haar naam geschreven. De 29-jarige Nederlandse van FDJ United - SUEZ maakte in de slotetappe haar achterstand van 49 seconden op klassementsleidster Anna van der Breggen goed.
8 minuten geledenAALSMEER (ANP) - De handballers van Volendam hebben voor het eerst sinds 2013 de landstitel veroverd. De ploeg was na strafworpen te sterk voor Aalsmeer in het tweede play-offduel om de titel.
56 minuten geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Nevill Ruiter kijkt met een goed gevoel terug op zijn laatste deelname als amateur aan het KLM Open in Badhoevedorp. De 24-jarige Nederlander, die in augustus professional wordt, veroverde de Robbie van Erven Dorens Trofee, de prijs voor de beste amateur die de 'cut' haalt. "Als amateur is dat het hoogst haalbare, dus dat is heel mooi", zei hij na afloop van zijn slotronde.
2 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1 uitgevallen na een defect bij de start. De viervoudig wereldkampioen stond op de eerste startrij, maar kon niet vertrekken toen de lichten uitgingen. Nadat alle auto's hem waren gepasseerd, kwam Verstappen alsnog van zijn plek, maar hij bracht de Red Bull daarna meteen de pits in, waar hij uit de wagen stapte.
2 uur geledenSÁVOLY (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft in de MotoGP na de sprintrace ook de Grote Prijs van Hongarije op zijn naam geschreven. De Spaanse regerend wereldkampioen bleef zijn landgenoot Pedro Acosta voor. Francesco Bagnaia eindigde op ruime afstand als derde.
2 uur geledenSAINT-ISMIER (ANP) - De Franse wielrenner Alex Baudin heeft zondag de eerste etappe van de Tour Auvergne-Rhône-Alpes gewonnen, de voorbereidingskoers op de Tour de France die tot vorig jaar bekendstond als het Critérium du Dauphiné. De 25-jarige renner van EF Education-EasyPost bleef als enige over uit een kopgroep. In de achtervolging werd Ramses Debruyne uit België tweede, voor de Fransman Léo Bisiaux.
2 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten wil in de toekomst eventuele problemen met zijn caddie anders aanpakken. Dat vertelde de 40-jarige Nederlander na afloop van zijn slotronde op het KLM Open in Badhoevedorp. De tweevoudig winnaar zei zaterdag na een slechte derde ronde dat hij overwoog zijn caddie te vervangen. "Daar leer ik van en dat zal ik in de toekomst anders doen", zei hij een dag later.
2 uur geleden