Van Aert heeft even geen plannen in Tour na val
AURILLAC (ANP) - Wout van Aert maakt zich weinig illusies over de komende twee etappes in de Tour de France. De Belgische renner van Visma - Lease a Bike ging woensdag in de elfde etappe onderuit en liep daarbij onder meer een diepe snijwond aan de linkerarm op. "Gezien de omstandigheden gaat het goed", zei hij bij Eurosport voor de start van de twaalfde etappe. "Maar ik heb de rit van vandaag en morgen wel nodig om te herstellen."
Dat is spijtig voor Van Aert die met name de rit van vrijdag naar Pau had omcirkeld in zijn agenda. "Dat was zeker een rit die me ligt. En ik voelde gisteren dat ik goede benen heb. Maar ik ben al blij als ik vandaag de finish haal."
Onderzoek had woensdag al uitgewezen dat er geen sprake was van breuken. "Het was wel gezwollen en het doet zeer, maar het gaat wel", aldus Van Aert.
Meer uit Sport
ADELAIDE (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot hebben ook hun tweede poulewedstrijd op het WK in Australië gewonnen. Het Nederlandse duo versloeg de Noorse broers Markus en Adrian Mol met 21-18 21-17.
18 minuten geledenSALT LAKE CITY (ANP) - Joy Beune heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Salt Lake City haar tweede afstandszege geboekt. De 26-jarige schaatsster won na de 3000 meter van vrijdag ook de 1500 meter. Beune bleef met een dik persoonlijk record van 1.51,05 landgenote Antoinette Rijpma-de Jong en Ragne Wiklund uit Noorwegen ruim voor.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz is voor het eerst doorgedrongen tot de finale van de ATP Finals. De Spaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Turijn de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-2 6-4
11 uur geledenSALT LAKE CITY (ANP) - Schaatsster Femke Kok heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Salt Lake City de eerste 500 meter gewonnen. De regerend wereldkampioene was met een Nederlands record van 36,48 sneller dan de Amerikaanse olympisch kampioene Erin Jackson (36,87) en de Japanse Yukino Yoshida (36,88). Kok bleef 0,12 seconde boven het wereldrecord.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft de finale bereikt van de ATP Finals, het eindejaarstoernooi in Turijn. Voor eigen publiek rekende de Italiaan in de halve finale in twee sets af met de Australiër Alex de Minaur: 7-5 6-2.
17 uur geledenBENGALURU (ANP) - De Nederlandse tennissters zijn zonder in actie te komen uit de Wereldgroep van de Billie Jean King Cup gedegradeerd. Oranje zag in Bengaluru Slovenië met 2-0 van India winnen, waardoor het team van captain Elise Tamaëla is uitgeschakeld in de play-offs.
17 uur geledenMERKSPLAS (ANP) - Joris Nieuwenhuis heeft de Aardbeiencross in het Belgische Merksplas op zijn naam geschreven. De 29-jarige Achterhoeker kwam in de wedstrijd in het klassement van de Superprestige solo over de finish voor de Belgen Niels Vandeputte en Emiel Verstrynge.
17 uur geleden