Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Aert denkt door te kunnen in Tour de France ondanks snijwond

Van Aert denkt door te kunnen in Tour de France ondanks snijwond

LE LIORAN (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert hoopt donderdag gewoon van start te gaan in de twaalfde etappe van de Tour de France. De 29-jarige Belg van Visma - Lease a Bike liep bij een val in de elfde rit een snijwond aan zijn arm op.

"Daar heb ik best veel last van", zei Van Aert bij Sporza. "Het doet pijn, maar ik wil proberen donderdag te starten. We zien dan wel hoe het loopt."

Van Aert schatte op 45 kilometer van de streep een bocht verkeerd in, waardoor hij tegen het asfalt ging. "Ik ging er veel te snel in, kon niet meer tijdig remmen. Ik wist wel dat ik goed gevallen was, maar heb na de aankomst toch snel de dokter opgezocht. Vooral om breuken uit te sluiten en die zijn er niet."

Etappewinnaar Vingegaard

"Die diepe wond zal wel weer tijd vragen om te herstellen, maar ik zal wel verder kunnen. Vandaag heb ik de rit ook kunnen uitrijden. Vooral op de hobbels en in de afdalingen had ik pijn, maar ik kon ook gewoon fietsen", aldus Van Aert.

De etappe werd gewonnen door Jonas Vingegaard, ploeggenoot van Van Aert, voor geletruidrager Tadej Pogacar.

Meer uit Sport

Verstappen rijdt 's nachts goede stint bij 24 uur van Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.

2 uur geleden
Tennisster Svitolina wint masterstoernooi Rome voor derde keer

ROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.

12 uur geleden
Tennisser Griekspoor strandt in halve finale challenger Bordeaux

BORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.

16 uur geleden
Ecuadoriaanse wielrenner Narváez boekt tweede ritzege in Giro

FERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.

16 uur geleden
Tennisser Sinner naar finale masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.

17 uur geleden
Álex Márquez wint sprintrace bij Grote Prijs van Catalonië

MONTMELÓ (ANP) - De Spanjaard Álex Márquez heeft de sprintrace bij de Grote Prijs van Catalonië gewonnen in de MotoGP.

17 uur geleden
Team Verstappen is begonnen aan de 24 uur van de Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft zijn debuut bij de 24 uur van de Nürburgring nog even uitgesteld. Zijn ploeggenoot Daniel Juncadella is namens zijn ploeg om 15.00 uur vanaf de vierde positie van start gegaan op het Duitse circuit in de Eifel.

19 uur geleden