Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van Aert: Bernal is een winnaar en blijft het proberen

Van Aert: Bernal is een winnaar en blijft het proberen

LYON (ANP) - Wielrenner Wout van Aert kon zaterdag in de veertiende etappe niet sprinten voor een derde ritzege in deze Tour de France. Primoz Roglic, zijn kopman bij Jumbo-Visma, had hem hard nodig tijdens de laatste kilometers in Lyon.

"Het was de hele dag oorlog", zei de Belg. "Het was belangrijk dat we vooraan zaten. In de finale moesten we Roglic vooraan houden. Dan zie je dat Egan Bernal het nog even probeert. Hij moet een minuut goedmaken op Primoz. Hij is een winnaar en geeft niet op. Hij zal het blijven proberen. Gelukkig waren we attent. We zullen zo scherp moeten blijven."

Met dank aan Van Aert en zijn andere ploeggenoten van Jumbo-Visma finishte Roglic keurig in een groep met de grootste kanshebbers voor de Tourzege. De etappe werd gewonnen door Søren Kragh Andersen. De Deen bezorgde Team Sunweb de tweede etappezege van deze Ronde van Frankrijk.

Meer uit Sport

Verstappen derde in Grote Prijs van Canada, zege Antonelli

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.

34 minuten geleden
Steenbergen verbetert Nederlands record op 100 meter vrije slag

MONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.

3 uur geleden
Volleybalsters winnen in Four Nations Cup ook van Duitsland

APELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.

5 uur geleden
Noor Dversnes wint rit in Giro door peloton voor te blijven

MILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.

5 uur geleden
Zverev begint Roland Garros met overtuigende zege op Bonzi

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.

7 uur geleden
Kostjoek boekt na raketinslag emotionele zege op Roland Garros

PARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft als eerste speelster de tweede ronde op Roland Garros bereikt. Voor de Oekraïense, die de in Rusland geboren Spaanse Oksana Selechmeteva met 6-2 6-3 versloeg, was het een zege die gepaard ging met veel emoties.

9 uur geleden
Beachvolleybalsters Van Driel en Konink behalen brons in Nuvali

NUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.

12 uur geleden