
Van Aanholt lang uitgeschakeld met schouder uit de kom
LONDEN (ANP) - Patrick van Aanholt mist niet alleen de resterende wedstrijden van dit seizoen, maar mogelijk ook de start van het nieuwe voetbaljaar. De linksback van de Engelse voetbalclub Crystal Palace kwam donderdagavond ongelukkig terecht tijdens het verloren duel met Manchester United (0-2). Daarbij raakte z'n schouder uit de kom.
"Het is een heel vervelende blessure, die hem een lange periode aan de kant gaat houden", zei manager Roy Hodgson. "Ik denk dat Patrick geopereerd moet worden en dat is slecht nieuws voor ons. Hij is een betrouwbare verdediger, hij heeft een goed seizoen waarin hij amper wedstrijden miste. Nu moeten we het komende seizoen mogelijk zonder hem starten."
Van Aanholt raakte geblesseerd bij de 0-2 van Anthony Martial. Hij werd minutenlang behandeld op het veld en kreeg zelfs zuurstof toegediend. De 29-jarige Brabander verliet het veld per brancard. "Ik ben een beetje zweverig door dat gas, maar ik ben in orde", schreef Van Aanholt later op Twitter.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Nikolai Laursen beëindigt zijn loopbaan als profvoetballer voortijdig. De 27-jarige aanvaller van Heracles Almelo scheurde in korte tijd twee keer zijn voorste kruisband en hij blijft problemen houden.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Kostas Lamprou moet op zoek naar een nieuwe club. NAC Breda meldt dat het aflopende contract van de 33-jarige reservedoelman niet wordt verlengd.
1 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Nicolai Boilesen stopt met voetballen. Dat schrijft de 33-jarige voormalige speler van Ajax op Instagram.
1 uur geledenLEICESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij zit zondag voor het laatst op de bank als trainer van Leicester City. Daarna vertrekt de Nederlander bij de uit de Premier League gedegradeerde club. Dat melden meerdere Engelse media, waaronder Sky Sports.
3 uur geledenFRANKFURT (ANP/AFP) - De Duitse bondscoach Julian Nagelsmann kan in de halve finale van de Nations League niet beschikken over middenvelder Jamal Musiala, aanvaller Kai Havertz en verdedigers Antonio Rüdiger en Nico Schlotterbeck. Zij zijn geblesseerd.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Paul Simonis heeft zijn contract bij Go Ahead Eagles verlengd. De 40-jarige trainer is nu tot de zomer van 2027 verbonden aan de Deventenaren. Simonis won in zijn eerste seizoen de KNVB-beker met Go Ahead. De club eindigde in de Eredivisie als zevende.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Etienne Vaessen. De doelman is daarmee voor vier wedstrijden geschorst, waarvan een voorwaardelijk. Vaessen mist daarmee de eerste drie duels van het nieuwe seizoen.
4 uur geleden