Van Aanholt lang uitgeschakeld met schouder uit de kom
LONDEN (ANP) - Patrick van Aanholt mist niet alleen de resterende wedstrijden van dit seizoen, maar mogelijk ook de start van het nieuwe voetbaljaar. De linksback van de Engelse voetbalclub Crystal Palace kwam donderdagavond ongelukkig terecht tijdens het verloren duel met Manchester United (0-2). Daarbij raakte z'n schouder uit de kom.
"Het is een heel vervelende blessure, die hem een lange periode aan de kant gaat houden", zei manager Roy Hodgson. "Ik denk dat Patrick geopereerd moet worden en dat is slecht nieuws voor ons. Hij is een betrouwbare verdediger, hij heeft een goed seizoen waarin hij amper wedstrijden miste. Nu moeten we het komende seizoen mogelijk zonder hem starten."
Van Aanholt raakte geblesseerd bij de 0-2 van Anthony Martial. Hij werd minutenlang behandeld op het veld en kreeg zelfs zuurstof toegediend. De 29-jarige Brabander verliet het veld per brancard. "Ik ben een beetje zweverig door dat gas, maar ik ben in orde", schreef Van Aanholt later op Twitter.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
6 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
14 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
17 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
17 uur geleden