Van Aanholt lang uitgeschakeld met schouder uit de kom
LONDEN (ANP) - Patrick van Aanholt mist niet alleen de resterende wedstrijden van dit seizoen, maar mogelijk ook de start van het nieuwe voetbaljaar. De linksback van de Engelse voetbalclub Crystal Palace kwam donderdagavond ongelukkig terecht tijdens het verloren duel met Manchester United (0-2). Daarbij raakte z'n schouder uit de kom.
"Het is een heel vervelende blessure, die hem een lange periode aan de kant gaat houden", zei manager Roy Hodgson. "Ik denk dat Patrick geopereerd moet worden en dat is slecht nieuws voor ons. Hij is een betrouwbare verdediger, hij heeft een goed seizoen waarin hij amper wedstrijden miste. Nu moeten we het komende seizoen mogelijk zonder hem starten."
Van Aanholt raakte geblesseerd bij de 0-2 van Anthony Martial. Hij werd minutenlang behandeld op het veld en kreeg zelfs zuurstof toegediend. De 29-jarige Brabander verliet het veld per brancard. "Ik ben een beetje zweverig door dat gas, maar ik ben in orde", schreef Van Aanholt later op Twitter.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."
15 uur geledenLIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.
21 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.
1 dag geledenLISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
1 dag geledenRABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 dag geledenZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.
1 dag geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.
1 dag geleden