Vallejo helpt Valencia voorbij Levante
VALENCIA (ANP) - Valencia is de Spaanse voetbalcompetitie met een overwinning begonnen. Het elftal van trainer Javier Gracia versloeg zondag Levante met 4-2. Jasper Cillessen ontbrak bij Valencia. De doelman van Oranje heeft een spierblessure.
Halverwege was de stand al 2-2. José Luis Morales opende in de eerste minuut de score voor Levante. Na de gelijkmaker van Gabriel Paulista was de spits in de 36e minuut voor de tweede keer trefzeker: 1-2. Kort voor de pauze maakte Maximiliano Gómez weer gelijk: 2-2.
De 3-2 viel in de 75e minuut. Na een slim overstapje van Gómez schoot Manu Vallejo de bal achter doelman Aitor Fernández. Vallejo nam diep in blessuretijd ook de 4-2 voor zijn rekening.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/AFP) - Bondscoach Thomas Tuchel heeft middenvelder Jude Bellingham gewaarschuwd dat hij niet zeker is van een basisplek bij Engeland op het WK volgend jaar. Aston Villa-voetballer Morgan Rogers maakte afgelopen interlandperiode bij afwezigheid van Bellingham een goede indruk en is ook een serieuze kandidaat voor de positie van aanvallende middenvelder, zei Tuchel.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Spits Wout Weghorst is afgehaakt bij het Nederlands elftal. De 33-jarige Ajacied meldde zich al met lichte klachten in Zeist en blijkt niet fit genoeg om mee te doen in het WK-kwalificatieduel met Polen van vrijdag. Uit voorzorg had Strasbourg-spits Emmanuel Emegha zich al bij de selectie aangesloten.
3 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers heeft Rob Edwards aangetrokken als nieuwe hoofdcoach. De voormalige voetballer van de Wolves is de opvolger van de eerder deze maand ontslagen Portugees Vítor Pereira en heeft een contract tot en met 2029 getekend.
3 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Het Franse nationale elftal wil de slachtoffers van de terreuraanslagen in Parijs van 2015 herdenken. Dat zei aanvoerder Kylian Mbappé in aanloop naar het WK-kwalificatieduel van Les Bleus met Oekraïne van donderdag.
4 uur geledenMAINZ (ANP/DPA) - Mainz 05 is in het ongelijk gesteld in de afwikkeling van het ontslag van voetballer Anwar el Ghazi. De club uit de Bundesliga moet de in 2023 ontslagen speler van de rechtbank nog achterstallig salaris betalen. Volgens de rechter gaat de vrijheid van meningsuiting in deze zaak voor de belangen van de werkgever.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Voormalig voorzitter van de Spaanse voetbalbond Luis Rubiales vindt dat hij slachtoffer is geworden van "een complot van extreemlinks". In de Spaanse talkshow El Chiringuito hield de voor seksueel misbruik veroordeelde ex-bondsvoorzitter dinsdagavond vol dat hij onschuldig is.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona-voorzitter Joan Laporta noemt het "onrealistisch" dat Lionel Messi als speler terugkeert naar de club. Dat heeft de voorzitter woensdag in een interview met Radio Catalunya gezegd.
6 uur geleden