Vallejo helpt Valencia voorbij Levante
VALENCIA (ANP) - Valencia is de Spaanse voetbalcompetitie met een overwinning begonnen. Het elftal van trainer Javier Gracia versloeg zondag Levante met 4-2. Jasper Cillessen ontbrak bij Valencia. De doelman van Oranje heeft een spierblessure.
Halverwege was de stand al 2-2. José Luis Morales opende in de eerste minuut de score voor Levante. Na de gelijkmaker van Gabriel Paulista was de spits in de 36e minuut voor de tweede keer trefzeker: 1-2. Kort voor de pauze maakte Maximiliano Gómez weer gelijk: 2-2.
De 3-2 viel in de 75e minuut. Na een slim overstapje van Gómez schoot Manu Vallejo de bal achter doelman Aitor Fernández. Vallejo nam diep in blessuretijd ook de 4-2 voor zijn rekening.
Meer uit Voetbal
ARLINGTON (ANP) - Memphis Depay is zondag Rafael van der Vaart gepasseerd op de ranglijst van spelers met de meeste interlands voor het Nederlands elftal. De 32-jarige aanvaller van Corinthians kwam in de eerste groepswedstrijd van het WK tegen Japan als invaller in het veld en begon daarmee aan zijn 110e interland. Depay debuteerde in oktober 2013 in het door Oranje met 2-0 gewonnen uitduel met Turkije.
6 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Crysencio Summerville heeft zijn eerste doelpunt voor het Nederlands elftal gemaakt. De 24-jarige buitenspeler van West Ham United deed dat in het openingsduel van Oranje op het WK tegen Japan. Op aangeven van Ryan Gravenberch schoot Summerville de bal in de 64e minuut in de verre hoek en zorgde daarmee voor een voorsprong van 2-1.
7 minuten geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Het veelbesproken Iraanse voetbalelftal is zondag (plaatselijke tijd) aangekomen in de Amerikaanse stad Los Angeles voor de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Nieuw-Zeeland. De ploeg kwam gevlogen vanuit hun basiskamp in het Mexicaanse Tijuana.
42 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman vindt dat Donyell Malen bij het Nederlands elftal voorlopig het vertrouwen verdient. Dat zei de bondscoach kort voor het begin van de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Japan bij de NOS.
1 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Michael van Gerwen en Gian van Veen zijn er niet in geslaagd de World Cup of Darts te winnen. Het Nederlandse duo boog in Frankfurt in de finale voor Engeland en verloor met 10-5 in legs. Het Engelse team bestond uit de nummers 1 en 2 van de wereld: Luke Littler en Luke Humphries.
1 uur geledenHOUSTON (ANP) - Curaçao kan ondanks een forse 7-1-nederlaag tegen Duitsland terugkijken op een bijzonder debuut op het WK voetbal als kleinste deelnemer ooit. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat wilde zich strijdvaardig opstellen en zich presenteren aan de wereld. Dat is gelukt. Curaçao hield 38 minuten lang gelijke tred met de viervoudig wereldkampioen. Daarna was Die Mannschaft van Julian Nagelsmann een paar klassen te goed voor The Blue Wave.
1 uur geledenHOUSTON (ANP) - Curaçao heeft zijn eerste wedstrijd ooit op een WK voetbal met 7-1 verloren van Duitsland. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat werd in het met 68.000 toeschouwers gevulde Houston Stadium gesteund door duizenden fans.
2 uur geleden