Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Valencia speelt gelijk mede dankzij doelman Cillessen

Valencia speelt gelijk mede dankzij doelman Cillessen

VALENCIA (ANP) - In de Spaanse competitie is Valencia ontsnapt aan de derde nederlaag op rij. De ploeg van coach José Bordalás dwong op eigen veld tegen Athletic Club ver in de extra tijd nog een gelijkspel af: 1-1. Daarna stelde doelman Jasper Cillessen, die bij Valencia zijn rentree maakte, met een prima reflex op de doellijn het zwaar bevochten punt veilig.

De oud-Ajacied kwam dit seizoen bij Valencia nog niet in actie. Eerst miste hij met Oranje het EK na een positieve coronatest. In de aanloop naar het nieuwe seizoen liep Cillessen een spierblessure op. Met Giorgi Mamardashvili onder de lat begon Valencia sterk aan de competitie. De Georgiër maakte woensdag echter geen beste indruk in het verloren uitduel met Sevilla (3-1). Daardoor kreeg Cillessen weer een kans tegen Athletic.

De oud-Ajacied moest in de 69e minuut een treffer van Iñigo Martinez toestaan. De Spaanse verdediger kopte fraai raak in de verre hoek. Valencia moest in de 82e met tien man verder door een rode kaart voor Maximiliano Gómez. Dankzij een late treffer van invaller Marcos André en de knappe redding van Cillessen hield Valencia aan het duel toch nog 1 punt over.

Bij Athletic speelde aanvaller Iñaki Williams zijn 202e opeenvolgende competitiewedstrijd. Het laatste duel dat hij in La Liga miste, was in april 2016. Williams evenaarde het record van Jon Andoni Larrañaga, die tussen 1987 en 1992 voor Real Sociedad eveneens 202 wedstrijden op rij speelde in de hoogste Spaanse competitie.

Meer uit Voetbal

Geblesseerde Zirkzee ontbreekt bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.

1 uur geleden
PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

20 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

22 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

23 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

1 dag geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

1 dag geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

1 dag geleden