Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Valencia speelt gelijk mede dankzij doelman Cillessen

Valencia speelt gelijk mede dankzij doelman Cillessen

VALENCIA (ANP) - In de Spaanse competitie is Valencia ontsnapt aan de derde nederlaag op rij. De ploeg van coach José Bordalás dwong op eigen veld tegen Athletic Club ver in de extra tijd nog een gelijkspel af: 1-1. Daarna stelde doelman Jasper Cillessen, die bij Valencia zijn rentree maakte, met een prima reflex op de doellijn het zwaar bevochten punt veilig.

De oud-Ajacied kwam dit seizoen bij Valencia nog niet in actie. Eerst miste hij met Oranje het EK na een positieve coronatest. In de aanloop naar het nieuwe seizoen liep Cillessen een spierblessure op. Met Giorgi Mamardashvili onder de lat begon Valencia sterk aan de competitie. De Georgiër maakte woensdag echter geen beste indruk in het verloren uitduel met Sevilla (3-1). Daardoor kreeg Cillessen weer een kans tegen Athletic.

De oud-Ajacied moest in de 69e minuut een treffer van Iñigo Martinez toestaan. De Spaanse verdediger kopte fraai raak in de verre hoek. Valencia moest in de 82e met tien man verder door een rode kaart voor Maximiliano Gómez. Dankzij een late treffer van invaller Marcos André en de knappe redding van Cillessen hield Valencia aan het duel toch nog 1 punt over.

Bij Athletic speelde aanvaller Iñaki Williams zijn 202e opeenvolgende competitiewedstrijd. Het laatste duel dat hij in La Liga miste, was in april 2016. Williams evenaarde het record van Jon Andoni Larrañaga, die tussen 1987 en 1992 voor Real Sociedad eveneens 202 wedstrijden op rij speelde in de hoogste Spaanse competitie.

Meer uit Voetbal

Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

1 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

1 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard geblesseerd en strompelde van het veld.

1 uur geleden
Ajax begint met Zintsjenko en Mokio tegen Fortuna Sittard

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko debuteert in de basisformatie van Ajax. De van Arsenal overgekomen speler uit Oekraïne begint om 20.00 uur aan het thuisduel met Fortuna Sittard.

2 uur geleden
NAC boekt belangrijke zege op Heracles in strijd tegen degradatie

ALMELO (ANP) - NAC Breda heeft een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geboekt. De club won de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (0-1). Clint Leemans benutte in de tachtigste minuut een strafschop.

3 uur geleden
Kane maakt vijfhonderdste treffer bij simpele zege Bayern München

BREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.

4 uur geleden
Ronaldo beëindigt staking en keert terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo maakt zaterdag zoals verwacht zijn rentree bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees begint als aanvoerder aan het uitduel met Al-Fateh.

5 uur geleden