Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Valencia ontslaat 'clublegende' Baraja om slechte resultaten

Valencia ontslaat 'clublegende' Baraja om slechte resultaten

VALENCIA (ANP) - Valencia heeft trainer Rubén Baraja ontslagen. De club staat op de voorlaatste plaats in La Liga. De 49-jarige Spanjaard was sinds februari vorig jaar in dienst bij de club waarmee hij als speler twee keer de landstitel veroverde.

"Baraja is een van de grootste legendes in de geschiedenis van Valencia", schreef de club op de website. "De resultaten gedurende dit seizoen vereisten een beslissing die zeer moeilijk was, maar die genomen is met als doel de situatie om te draaien en betere resultaten te behalen."

Baraja speelde tijdens zijn actieve carrière tussen 2000 en 2010 bij Valencia. Naast twee landstitels won de oud-international onder meer een Spaanse beker en de UEFA Cup.

Meer uit Voetbal

FC Volendam moet vakken sluiten voor eerste thuisduel Eredivisie

VOLENDAM (ANP) - Het gepromoveerde FC Volendam moet tijdens de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen in de Eredivisie tegen AZ twee vakken sluiten voor het publiek. De kampioen van de eerste divisie kreeg deze straf vanwege ongeregeldheden tijdens het duel met Excelsior op 20 april. Dat meldt Volendam op de eigen website.

11 minuten geleden
Mertens meldt einde voetbalcarrière in video aan oud-ploeggenoot

ISTANBUL (ANP/AFP) - Dries Mertens heeft op aparte wijze het einde van zijn voetbalcarrière bekendgemaakt. De voormalige Belgische international deed dat in een videoboodschap aan Marek Hamsik, zijn Slowaakse oud-ploeggenoot bij Napoli.

2 uur geleden
Manchester City na zege op Al-Ain naar achtste finales WK clubs

ATLANTA (ANP) - Manchester City heeft zich verzekerd van een plek in de achtste finales van het WK voor clubteams door met 6-0 te winnen van Al-Ain. Ilkay Gündogan scoorde twee keer voor de Engelse club. De overige treffers kwamen op naam van Rayan Cherki, Claudio Echeverri, Oscar Bobb en Erling Haaland.

5 uur geleden
Trainer Chivu en De Vrij winnen met Inter op WK voor clubs

SEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).

1 dag geleden
Mbappé mist ook tweede duel van Real Madrid op WK voor clubs

MIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.

1 dag geleden
Bondscoach Reiziger zag Jong Oranje vechten als leeuwen

ZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."

1 dag geleden
Matchwinnaar Poku: die bal moest er gewoon in

ZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).

1 dag geleden