Valencia in extra tijd onderuit bij Real Betis
SEVILLA (ANP) - Valencia heeft in de Spaanse competitie een pijnlijke nederlaag bij laagvlieger Real Betis geïncasseerd. Het duel in Sevilla eindigde in 2-1. Sergio Canales zorgde diep in de extra tijd voor de overwinning. Hij knalde raak in de bovenhoek uit een vrije trap. Doelman Jasper Cillessen kon het indraaiende schot vanaf de zijkant niet keren.
Maximiliano Gómez zette de bezoekers na ruim een half uur op voorsprong. Vijf minuten later maakte Joaquín namens Real Betis gelijk. Cillessen was kansloos bij dat doelpunt. De keeper van Oranje leek na de rust voor zijn club een pijnlijke nederlaag te voorkomen met een prima redding, maar moest zijn meerdere erkennen in de verrassende uithaal van Canales.
Valencia staat nu tiende in La Liga. Real Betis klom naar de veertiende plaats.
Valencia speelt woensdag in de Champions League thuis tegen Chelsea. De club van Cillessen staat in groep H op zeven punten, evenveel als Chelsea en Ajax. De Amsterdammers komen in Frankrijk uit tegen Lille, dat nog maar één punt heeft.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
8 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
10 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
12 uur geledenALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.
14 uur geleden