Valencia hoopt op uitstel competitieduel na zware flatbrand
VALENCIA (ANP) - Valencia speelt zaterdag niet in en tegen Granada in de Spaanse competitie. De Spaanse voetbalbond heeft de wedstrijd op verzoek van Valencia uitgesteld, zo meldt de club. De reden is de verwoestende flatbrand van donderdag in Valencia.
De club diende eerder een verzoek tot uitstel in. Valencia vindt het naar slachtoffers en nabestaanden niet gepast om te voetballen. De bond gaat daar nu dus in mee. Wanneer het duel wordt ingehaald, is nog onduidelijk.
Valencia staat vrijdag uitgebreid stil bij de slachtoffers van de brand. Alle teams binnen de club houden voorafgaand aan de trainingen een minuut stilte. Daarnaast hangt de vlag halfstok.
Ook het duel van Levante, de andere club uit Valencia die uitkomt op het tweede niveau, wordt verplaatst. Levante zou het aanvankelijk zaterdag thuis opnemen tegen FC Andorra, maar ook die wedstrijd gaat niet door.
Minuut stilte
Vrijdag zullen de spelers en coaches van alle teams van Valencia een minuut stilte houden voor de training ter nagedachtenis aan de slachtoffers. Ook hangt de club de vlag halfstok. Of La Liga meegaat in het verzoek om het duel met Granada te verzetten is niet bekend.
Niet alleen Valencia staat stil bij de flatbrand. Ook andere Spaanse clubs, waaronder Real Madrid en Girona, zeggen mee te leven met de slachtoffers.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
8 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden