Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Valencia hoopt op uitstel competitieduel na zware flatbrand

Valencia hoopt op uitstel competitieduel na zware flatbrand

VALENCIA (ANP) - Valencia speelt zaterdag niet in en tegen Granada in de Spaanse competitie. De Spaanse voetbalbond heeft de wedstrijd op verzoek van Valencia uitgesteld, zo meldt de club. De reden is de verwoestende flatbrand van donderdag in Valencia.

De club diende eerder een verzoek tot uitstel in. Valencia vindt het naar slachtoffers en nabestaanden niet gepast om te voetballen. De bond gaat daar nu dus in mee. Wanneer het duel wordt ingehaald, is nog onduidelijk.

Valencia staat vrijdag uitgebreid stil bij de slachtoffers van de brand. Alle teams binnen de club houden voorafgaand aan de trainingen een minuut stilte. Daarnaast hangt de vlag halfstok.

Ook het duel van Levante, de andere club uit Valencia die uitkomt op het tweede niveau, wordt verplaatst. Levante zou het aanvankelijk zaterdag thuis opnemen tegen FC Andorra, maar ook die wedstrijd gaat niet door.

Minuut stilte

Vrijdag zullen de spelers en coaches van alle teams van Valencia een minuut stilte houden voor de training ter nagedachtenis aan de slachtoffers. Ook hangt de club de vlag halfstok. Of La Liga meegaat in het verzoek om het duel met Granada te verzetten is niet bekend.

Niet alleen Valencia staat stil bij de flatbrand. Ook andere Spaanse clubs, waaronder Real Madrid en Girona, zeggen mee te leven met de slachtoffers.

Meer uit Voetbal

Neymar moet komende maanden laten zien dat hij klaar is voor WK

PARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.

7 minuten geleden
De Jong fit genoeg voor rentree in wedstrijdselectie Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.

1 uur geleden
Indonesische bond wist dat voetballers Nederlanderschap verloren

JAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.

1 uur geleden
Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

16 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

16 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

17 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

17 uur geleden