
Vakbond coureurs Formule 1 hoopt op mooie race in Djedda
DJEDDA (ANP) - De coureurs van de Formule 1 staan achter de beslissing om de Grand Prix in Saoedi-Arabië door te laten gaan. "We hopen dat de wedstrijd vooral de herinnering in gaat als een goede race en niet vanwege het incident", laat de GPDA, de vakbond van de coureurs, weten."
"Vrijdag was het een moeilijke dag voor de Formule 1 en een slopende dag voor de coureurs", doelt de GPDA op de raketaanval tijdens de eerste vrije training op een oliedepot in de buurt van het circuit in Djedda. "Het was moeilijk om geconcentreerd te blijven racen toen al die rook zichtbaar werd."
De coureurs van de Formule 1 spraken vrijdagavond ruim vier uur over de gevolgen van de aanslag. Ze besloten dit weekeinde verder te racen nadat de plaatselijke autoriteiten hun veiligheid had gegarandeerd.
Om 15.00 uur begint de derde vrije training. De kwalificatie gaat om 18.00 uur van start
Meer uit Sport
WENEN (ANP) - De Europese handbalfederatie (EHF) wil vanaf 2030 een nieuw vierjaarlijks toernooi organiseren onder de naam Europese Handbalspelen. De beste acht nationale ploegen van Europa bij de mannen en de vrouwen spelen om een startbewijs voor de Olympische Spelen.
40 minuten geledenWOKING (ANP) - Teambaas Andrea Stella van Formule 1-renstal McLaren is optimistisch over de kansen om Max Verstappen in de resterende vijf grands prix te stuiten. Hoewel de Nederlander van Red Bull de afgelopen vier races de rivalen van McLaren heeft verslagen en een grote hap uit zijn achterstand in het kampioenschap heeft genomen, komen er volgens Stella circuits aan die McLaren goed liggen. "Ik denk dat wij de komende vijf grands prix, met vijf races en twee sprints, alles in de hand hebben om onze voorsprong op Max te vergroten", laat Stella weten op Autosport.com.
1 uur geledenN i e u w bericht, meer informatie na 1e alinea: met meer citaten Bosz
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - Wielerploeg Unibet Tietema Rockets gaat volgend seizoen verder als Unibet Rose Rockets. De procontinentale ploeg van oprichter Bas Tietema maakte een dag eerder al bekend dat de naamgever uit de teamnaam verdwijnt. Het Duitse fietsmerk Rose Bikes, dat voor vier jaar aan de ploeg is verbonden, komt daarvoor in de plaats, maakte de ploeg dinsdag bekend.
20 uur geledenJAKARTA (ANP) - Turnster Naomi Visser heeft zich bij de WK in Jakarta voor de meerkamp- en brugfinale geplaatst. Sanna Veerman kwam nipt tekort voor de finale aan brug en is op dat toestel eerste reserve voor de eindstrijd.
21 uur geledenSANTIAGO/ARNHEM (ANP) - Met vrijwel zeker de Britten als voornaamste concurrent staan Harrie Lavreysen, Jeffrey Hoogland en Roy van den Berg woensdagavond bij de WK baanwielrennen in Chili voor de zware taak hun wereldtitel op de teamsprint te verdedigen. Vaak lukte dat de afgelopen jaren met overmacht, maar ditmaal lijkt prolongatie niet vanzelfsprekend.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - In het centrum van Eindhoven zijn maandagavond ongeveer 180 supporters van de Italiaanse voetbalclub Napoli aangehouden. De politie meldt dat "hun gedrag aanleiding gaf tot ongeregeldheden".
1 dag geleden