Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vakbond CNV roept om hogere thuiswerkvergoeding vanwege inflatie

Vakbond CNV roept om hogere thuiswerkvergoeding vanwege inflatie

UTRECHT (ANP) - De thuiswerkvergoeding voor werknemers moet vanwege de inflatie omhoog van 2 naar 3 euro per dag. Daarvoor pleit vakbond CNV. Uit onderzoek van de bond onder duizend thuiswerkers komt naar voren dat de huidige vergoeding van 2 euro per dag door de aanhoudende hoge inflatie niet volstaat.

Ruim zes op de tien ondervraagden kan niet uit met 2 euro per dag. Deze onbelaste vergoeding werd twee jaar geleden vastgesteld, maar ondertussen is alles flink duurder geworden, legt CNV uit. Behalve aan energie, is de thuiswerker ook meer kwijt aan koffie, thee, wc-papier en water.

CNV benadrukt dat een op de drie thuiswerkers helemaal geen vergoeding krijgt. De bond noemt dat een flinke besparing voor werkgevers. Ruim een kwart van de thuiswerkers krijgt wel een kostendekkende vergoeding.

Meer uit Financieel

Industrie blij met duidelijkheid deal VS-EU, wel 'haken en ogen'

ZOETERMEER (ANP) - De technologische industrie in Nederland vindt het goed dat er meer duidelijkheid is nu de Verenigde Staten en de Europese Unie hun handelsakkoord hebben bekrachtigd. Dat heeft een woordvoerder van ondernemersorganisatie FME laten weten. Desondanks blijven er volgens FME "haken en ogen" aan de deal.

26 minuten geleden
Walmart na resultaten flink omlaag op afwachtend Wall Street

NEW YORK (ANP) - Walmart behoorde donderdag tot de grotere dalers op de beurzen in New York. De winst van 's werelds grootste retailer bleef voor het eerst in jaren onder de verwachtingen van kenners, wat een gestegen omzet overschaduwde. Het Amerikaanse winkelconcern zag de verzekeringsclaims, zijn juridische kosten en herstructureringskosten oplopen.

35 minuten geleden
Krant: Noors staatsfonds en APG komen met bod op TenneT Duitsland

DÜSSELDORF (ANP/RTR) - Een consortium met het Noorse staatsfonds en de Nederlandse pensioenbelegger APG is van plan om medio september een bindend bod uit te brengen op een belang in het Duitse deel van netbeheerder TenneT. Dat meldt de Duitse krant Handelsblatt op basis van ingewijden. Of het meteen om een meerderheidsbelang gaat, is nog onduidelijk.

55 minuten geleden
ANVR: vliegtaks volgend jaar met bijna 3 procent omhoog

LEUSDEN (ANP) - De Nederlandse overheid maakt vliegen volgend jaar opnieuw duurder. De vliegbelasting gaat met 2,9 procent omhoog tot 30,25 euro, heeft brancheorganisatie ANVR berekend.

3 uur geleden
VS en EU bekrachtigen handelsakkoord over Amerikaanse heffingen

BRUSSEL (ANP/RTR) - De Verenigde Staten en de Europese Unie hebben donderdag een eerder bereikt handelsakkoord formeel bekrachtigd. Het akkoord, dat vorige maand al in grote lijnen werd overeengekomen, omvat onder meer een Amerikaanse invoerheffing van 15 procent op de meeste EU-producten, waaronder auto's, farmaceutische producten, halfgeleiders en hout. Meer details over het akkoord zijn nu bekendgemaakt.

3 uur geleden
RvS neemt over twee weken besluit over natuurvergunning Schiphol

DEN HAAG (ANP) - Schiphol weet over twee weken of de luchthaven zijn natuurvergunning terugkrijgt zolang een hoger beroep loopt tegen de vernietiging daarvan. De Raad van State (RvS) zal op 4 september uitspraak doen in een spoedprocedure die Schiphol had aangespannen.

3 uur geleden
Israëlische bedrijven niet toegelaten op wapenbeurs Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Vier Israëlische bedrijven worden dit jaar niet toegelaten op de wapenbeurs in Rotterdam wegens zorgen over de veiligheid. Dat heeft directeur Hans Huigen van de Nederlandse Industrie voor Defensie en Veiligheid (NIDV) bevestigd na berichtgeving van de NOS. "We willen de beurs zo goed en ordentelijk mogelijk laten verlopen", aldus de directeur.

4 uur geleden