Vaessen krijgt shirt van Brobbey: gaat mijn zoontje mooi vinden
WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk-doelman Etienne Vaessen en Ajax-spits Brian Brobbey hebben elkaar nadrukkelijk opgezocht na afloop van het eerder gestaakte duel in Waalwijk (3-2). Brobbey gaf Vaessen zijn shirt en het tweetal verscheen na afloop samen voor de camera van ESPN. Na een harde botsing met de aanvaller raakte Vaessen eind september in de 84e minuut van het duel buiten bewustzijn, waarna niet meer verder werd gespeeld.
"Ik was toen bang voor het ergste, maar dankzij God is dat niet gebeurd", zei Brobbey tegen ESPN. "Het is heel mooi om Etienne weer op het veld te zien staan. Daar ben ik blij mee." Vaessen is sinds enkele weken weer fit genoeg om te keepen.
In de dagen na de botsing zocht Brobbey contact met Vaessen, wat de doelman erg waardeerde. "Dat was top. Dat heeft mij en mijn familie goed gedaan. Ik ben blij dat hij hier naast me staat en mooie woorden voor me over heeft", zei Vaessen na het uitspelen van de laatste 10 minuten.
De twee spelers hadden voor de wedstrijd via WhatsApp al afgesproken om van shirt te ruilen. "Mijn zoontje is helemaal Brobbey-gek, dus dat gaat hij mooi vinden", zei Vaessen.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.
10 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.
18 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."
21 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.
23 uur geledenVIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.
1 dag geleden