Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vader Verstappen kritisch over leegloop bij Red Bull

Vader Verstappen kritisch over leegloop bij Red Bull

LONDEN (ANP/RTR) - Jos Verstappen heeft zijn zorgen uitgesproken over het vertrek van enkele belangrijke medewerkers bij Red Bull, de renstal waarvoor zijn zoon Max drie keer wereldkampioen werd de afgelopen jaren. Nadat eerder al bekend werd dat topontwerper Adrian Newey overstapt naar Aston Martin en sportief directeur Jonathan Wheatley koos voor Audi, kwam vorige week naar buiten dat hoofdstrateeg Will Courtenay naar McLaren overstapt.

"Op deze manier kan het niet doorgaan, de boel zal exploderen", meldde Jos Verstappen aan de Engelse krant Daily Mail. "Er is hier spanning terwijl hij op zijn positie blijft", doelde hij op teambaas Christian Horner, die hij al vaker bekritiseerde.

Max Verstappen staat nog steeds aan de leiding in de WK-stand, maar hij heeft al acht grands prix niet meer gewonnen. Met nog zes races te gaan is Lando Norris genaderd tot op 52 punten.

"Ik heb hier steeds voor gewaarschuwd", liet vader Verstappen optekenen door Motorsport.com. "Het team zegt dan: oh, het maakt niet uit, we vinden wel iemand anders (voor die posities). Maar het zijn nu te veel mensen die vertrekken. En Max krijgt er elke keer vragen over en zo. Dus ja, ik denk dat het gewoon niet goed is, wat er nu gebeurt."

Meer uit Sport

Hockeyers winnen met moeite derde groepsduel op WK van Japan

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben de derde groepswedstrijd op het wereldkampioenschap in eigen land gewonnen van Japan. De ploeg van bondscoach Jeroen Delmee versloeg de Japanners in het Wagener Stadion in Amstelveen met 4-1.

12 minuten geleden
Lawson weer teamgenoot Verstappen: voel me nu comfortabeler

ZANDVOORT (ANP) - Formule 1-coureur Liam Lawson is in de Dutch Grand Prix onverwacht de teamgenoot van Max Verstappen bij Red Bull. De Nieuw-Zeelander vervangt de Fransman Isack Hadjar, die een polsblessure heeft opgelopen tijdens een fitnesstraining.

1 uur geleden
Belgische sprinter Philipsen wint tweede etappe Renewi Tour

ARDOOIE (ANP) - Jasper Philipsen heeft de tweede etappe in de Renewi Tour op zijn naam geschreven. De Belgische sprinter van Alpecin-Premier Tech was na 173,9 kilometer tussen Blankenberge en Ardooie de snelste van het peloton. Hij versloeg de Brit Joshua Giddings en de Noor Søren Wærenskjold in de massasprint. Arvid de Kleijn was de beste Nederlander op de vijfde plaats.

2 uur geleden
Record aan prijzengeld voor tennissers op US Open

NEW YORK (ANP/DPA) - Het prijzengeld voor de tennissers en tennissters op de US Open is verhoogd naar een nieuw recordbedrag. De winnaars in het enkelspel ontvangen 5,5 miljoen dollar (ongeveer 4,71 miljoen euro), meldt de organisatie van het Amerikaanse grandslamtoernooi in New York.

2 uur geleden
Verstappen wil 'optimaal' genieten van laatste Dutch GP

ZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen wil optimaal genieten van de laatste Dutch Grand Prix op het circuit van Zandvoort. "Het is hier alle keren heel bijzonder geweest. Ik wil heel graag die laatste keer ook die positieve sfeer ervaren en goed afsluiten", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 in een persconferentie op het circuit in de duinen.

2 uur geleden
Wiebes sprint naar nieuwe ritzege in Ronde van Groot-Brittannië

BLACKPOOL (ANP) - Lorena Wiebes is ook in de tweede etappe van de Ronde van Groot-Brittannië overtuigend naar de zege gesprint. De 27-jarige leidster in het algemeen klassement liet na 111 kilometer in Blackpool de Canadese Maggie Coles-Lyster en Kim Le Court-Pienaar uit Mauritius ruim achter zich in de massasprint. De wielerkoers werd enige tijd stilgelegd vanwege een ongeluk op het parcours.

3 uur geleden
Lando Norris gaat 'sfeer en fans' van Zandvoort missen

ZANDVOORT (ANP) - Wereldkampioen Lando Norris voelt 'behoorlijke teleurstelling' over het verdwijnen van de Dutch Grand Prix. De Formule 1-race in Zandvoort wordt dit weekeinde voor de zesde en laatste keer verreden. "Ik vind het echt jammer. Deze race is heel wat leuker dan veel andere races op de kalender", zei de coureur van McLaren tijdens een persconferentie op het circuit van Zandvoort.

3 uur geleden