Vader Verstappen kritisch over leegloop bij Red Bull
LONDEN (ANP/RTR) - Jos Verstappen heeft zijn zorgen uitgesproken over het vertrek van enkele belangrijke medewerkers bij Red Bull, de renstal waarvoor zijn zoon Max drie keer wereldkampioen werd de afgelopen jaren. Nadat eerder al bekend werd dat topontwerper Adrian Newey overstapt naar Aston Martin en sportief directeur Jonathan Wheatley koos voor Audi, kwam vorige week naar buiten dat hoofdstrateeg Will Courtenay naar McLaren overstapt.
"Op deze manier kan het niet doorgaan, de boel zal exploderen", meldde Jos Verstappen aan de Engelse krant Daily Mail. "Er is hier spanning terwijl hij op zijn positie blijft", doelde hij op teambaas Christian Horner, die hij al vaker bekritiseerde.
Max Verstappen staat nog steeds aan de leiding in de WK-stand, maar hij heeft al acht grands prix niet meer gewonnen. Met nog zes races te gaan is Lando Norris genaderd tot op 52 punten.
"Ik heb hier steeds voor gewaarschuwd", liet vader Verstappen optekenen door Motorsport.com. "Het team zegt dan: oh, het maakt niet uit, we vinden wel iemand anders (voor die posities). Maar het zijn nu te veel mensen die vertrekken. En Max krijgt er elke keer vragen over en zo. Dus ja, ik denk dat het gewoon niet goed is, wat er nu gebeurt."
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Daniil Medvedev heeft zich op de US Open als eerste tennisser geplaatst voor de vierde ronde. De als zevende geplaatste Rus stond in zijn partij tegen de Fransman Arthur Rinderknech geen set af. Het werd 6-4 6-4 6-4.
8 uur geledenNEW YORK (ANP) - Jessica Pegula staat op de US Open in de achtste finales. De als derde geplaatste Amerikaanse tennisster had het moeilijk tegen de Canadese Leylah Fernandez en pakte in de openingsset slechts een game. Pegula trok de partij na ruim twee uur spelen alsnog naar zich toe: 1-6 6-4 6-3.
10 uur geledenLOJA (ANP) - Wout van Aert heeft de dertiende etappe van de Vuelta gewonnen. De Belg van Visma - Lease a Bike ontsnapte ruim 3 kilometer voor de finish samen met Valentin Paret-Peintre uit een kopgroep van negen renners en liet de Fransman kansloos in een sprint.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Jessica Schilder (27) heeft haar titel in de Diamond League niet kunnen prolongeren. Ze werd derde in de finale in Brussel. Na het winnen van haar derde opeenvolgende Europese titel vorige maand in Birmingham, moest ze de eindzege in de prestigieuze mondiale wedstrijdserie aan de Amerikaanse Chase Jackson laten. Sarah Mitton uit Canada werd tweede.
10 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka is op de US Open doorgedrongen tot de vierde ronde. De als eerste geplaatste Belarussische won in New York met 6-3 6-4 van de Oezbeekse Kamilla Rachimova, de nummer 92 van de wereld.
11 uur geledenMONZA (ANP) - Formule 1-coureur George Russell heeft bij de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Italië de beste tijd neergezet. De 28-jarige Brit van Mercedes was op het Autodromo Nazionale Monza sneller dan de Monegask Charles Leclerc, die in zijn Ferrari nog de rapste was tijdens de eerste vrije training.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Eythora Thorsdottir (28) kan door slepende blessures niet deelnemen aan de WK in Rotterdam. Dat vertelde ze tijdens een persmoment waarbij ze werd aangekondigd als ambassadeur van het wereldtiteltoernooi.
15 uur geleden