Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vader Haaland en manager Raiola praten in Barcelona over transfer

Vader Haaland en manager Raiola praten in Barcelona over transfer

DORTMUND (ANP/DPA) - Manager Michael Zorc van Borussia Dortmund heeft kalm gereageerd op de berichtenstroom vanuit Spanje over aanvaller Erling Haaland. De vader van de Noorse topschutter en zaakwaarnemer Mino Raiola arriveerden donderdag op het vliegveld van Barcelona. Volgens Catalaanse media werd het duo opgehaald door een persoonlijke assistent van de nieuwe voorzitter Joan Laporta. Daarna zijn de onderhandelingen geopend over een overgang van Haaland (20) naar de club van trainer Ronald Koeman.

Nog op dezelfde dag vertrok het tweetal echter alweer, naar verluidt naar de hoofdstad om ook met Real Madrid een mogelijke transfer te bespreken. Raiola, die de belangen van vele topspelers behartigt, zou in deze maand ook nog afspraken hebben met Chelsea en Manchester City.

"Vanuit mijn optiek kan er niets op tegen zijn dat beide heren een beetje van de zon aan de Middellandse Zee willen genieten", merkte Zorc laconiek op. "We hebben hier woensdag over gesproken. Ons standpunt is heel duidelijk. Ik weet wat wij willen en daarom sta ik er nu ook heel ontspannen in."

Transfer

Haaland stapte begin 2020 van Red Bull Salzburg over naar Borussia Dortmund. De lange en sterke spits ondertekende een contract tot medio 2024 bij de Duitse club. Een tussentijdse transfer van de trefzekere Noor gaat in elk geval heel veel geld kosten. Haaland heeft een clausule in zijn contract, waardoor hij voor 75 miljoen euro mag vertrekken uit Dortmund. Die contractuele bepaling wordt volgens The Guardian echter pas in de zomer van 2022 rechtsgeldig. Borussia kan daardoor nu nog de hoofdprijs voor hem vragen en denkt daarbij aan een bedrag van tenminste 150 miljoen euro.

Haaland scoorde in veertien duels in de Champions League al twintig keer. Hij is nu al de Noorse recordhouder wat betreft het aantal doelpunten in de Europese koningsklasse.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

9 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

9 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

12 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

13 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

16 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

17 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

18 uur geleden