Vader gedood gezin voorlopig vast
BREDA (ANP) - De 33-jarige man die wordt verdacht van het doden van vier familieleden in Etten-Leur blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft de rechter-commissaris in Breda vrijdag bepaald. De verdenking luidt vier keer moord, aldus een woordvoerder van het Openbaar Ministerie.
De man is de vader van de twee gedode, jonge kinderen. De andere slachtoffers zijn de moeder van de kinderen en een oma. De vier lichamen werden vorig week zaterdag gevonden in een woning aan de Dasseburcht in Etten-Leur. De man was toen spoorloos.
De politie verspreidde de naam en een foto van de verdachte om hem te vinden. Via Burgernet werd ook een oproep gedaan om naar de man uit te kijken. Hij was zaterdag aan het einde van de middag voor het laatst gezien bij een supermarkt in Etten-Leur.
De beslissende tip kwam dinsdagmiddag. Een voorbijganger meldde de politie dat hij de verdachte zag lopen op een viaduct over de snelweg A58. Een tweede melder bleef doorgeven waar de man was. Zo kon de verdachte worden gearresteerd.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De Nederlandse reisapp Polarsteps mag niet meer op diensttelefoons van Defensie. Dat bevestigt een woordvoerder van het ministerie zaterdag na berichtgeving van Follow the Money (FTM). Uit onderzoek van het platform bleek dat tientallen militairen via de populaire app te volgen waren.
32 minuten geledenOVERASSELT (ANP) - Ook zaterdag vinden in en nabij Overasselt door de politie zoekacties plaats. Waar precies naar gezocht wordt, is niet bekendgemaakt. De politie laat weten dat ze zichtbaar in de buurt aanwezig is.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De regio Rotterdam moet de komende jaren rekening houden met "ongekende verkeersopstoppingen" door onderhoud en vervanging van verouderde infrastructuur. Rijkswaterstaat en Metropoolregio Rotterdam Den Haag spreken van de "grootste onderhoudsopgave ooit". Ze verwachten dat als er niet wordt meegedacht vanuit de werkgevers, het verkeer volledig vast komt te staan.
2 uur geledenOVERASSELT (ANP) - De inzamelingsactie voor de beveiliger die in Overasselt is doodgeschoten, heeft 20.000 euro opgehaald. Het streefbedrag is in de nacht van vrijdag op zaterdag verhoogd naar 22.000 euro.
3 uur geledenOVERASSELT (ANP) - Een van de twee agenten die eerder deze week gewond raakten bij de schietpartij in Overasselt heeft het ziekenhuis verlaten en herstelt momenteel thuis van de verwondingen. De andere agent ligt nog in het ziekenhuis, maar is wel van de intensive care af. Dat zei Sara Cremers, hoofd operatiën van de politie Oost-Nederland in de talkshow Renze. Hoe zijn herstel verder zal gaan, is volgens haar onzeker.
13 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - De aanhoudend slechte financiële situatie van het vliegveld Maastricht Aachen Airport (MAA) leidde vrijdagavond in de Limburgse provinciale politiek tot flinke irritatie tussen gedeputeerde Stephan Satijn (economie) en de Partij voor de Dieren (PvdD). In de provincie bestaan grote zorgen over de miljoenenverliezen van de luchthaven, waarvan de provincie met 60 procent de grootste aandeelhouder is.
14 uur geledenZWAAG (ANP) - De persoon die zwaargewond raakte bij een bedrijfsongeval in Zwaag, is overleden. Het gaat om een 40-jarige man uit de Noord-Hollandse plaats, meldt de politie vrijdagavond. Eerder overleed al een andere medewerker van het coatingbedrijf.
14 uur geleden