Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vader dode baby wilde niet naar huisarts

Vader dode baby wilde niet naar huisarts

BREDA (ANP) - Ondanks zorgen bij de moeder over koortsstuipen bij de zeven maanden oude baby Rivano, wilde vader Kevin van den B. in november 2017 niet naar de huisartsenpost. Dat bleek maandag bij het begin van de rechtszaak tegen de 26-jarige vader.

Hij wilde pas de volgende dag gaan. Dat was uiteindelijk te laat. De verdachte zou het kind even daarvoor zodanig hebben mishandeld dat het overleed. In de kinderkamer heeft de politie heel veel bloedspetters gevonden, vertelde de rechter bij het doornemen van het dossier. Van den B. wordt beschuldigd van doodslag.

De rechtszaak, waarvoor vier dagen zijn uitgetrokken, begon maandag emotioneel. Zowel de vader als de moeder van de baby huilde veelvuldig. Door de emoties reageerde Van den B. soms ook wat agressief naar de rechter, die de verschillende beschuldigingen doornam. "Ik zit al twee jaar onterecht vast, iedereen wijst maar met vingertjes."

Meer uit Binnenland

PostNL: versoepel regels voor wettelijke taak postbezorging

DEN HAAG (ANP) - PostNL wil soepelere wettelijke verplichtingen voor de bezorging van post. Volgens de postbezorgdienst sluiten de wettelijke verplichtingen niet meer aan bij de werkelijkheid van de postmarkt.

2 uur geleden
Grote steden weer rustig na onrust rond WK-wedstrijd Marokko

DEN HAAG (ANP) - In Rotterdam en Den Haag is het weer rustig op straat nadat de Mobiele Eenheid (ME) in de nacht van donderdag op vrijdag ingreep na ongeregeldheden rond de verloren WK-wedstrijd van Marokko tegen Frankrijk.

3 uur geleden
ME grijpt in bij onrust in Den Haag, Rotterdam en Amsterdam

DEN HAAG/ROTTERDAM/AMSTERDAM (ANP) - De ME heeft in Den Haag, Rotterdam en Amsterdam ingegrepen na onrust die ontstond na de met 2-0 verloren WK-wedstrijd van Marokko tegen Frankrijk. In de Haagse Schilderswijk werd de politie op en rond de Vaillantlaan en de Hoefkade bekogeld met glazen flesjes en werd onder meer "Alle joden zijn homo's" gescandeerd.

3 uur geleden
Fans Marokko in diverse steden straat op na verloren WK-wedstrijd

DEN HAAG (ANP) - In diverse steden zijn fans van Marokko de straat op gegaan na de met 2-0 verloren WK-wedstrijd tegen Frankrijk. In de Schilderswijk rijden veel auto's en scooters op de Vaillantlaan toeterend heen en weer en klinken een paar harde vuurwerkknallen. Ook staan er veel mensen langs de kant van de weg, ziet een ANP-verslaggever.

5 uur geleden
Protest tegen schrappen lhbti-beleid in Oldebroek

OLDEBROEK (ANP) - Bij het gemeentehuis van het Gelderse Oldebroek is donderdagavond gedemonstreerd voor de lhbti-gemeenschap. Dat gebeurde voorafgaand aan de installatie van het nieuwe conservatieve college van burgemeester en wethouders, dat de regenboogvlag niet meer wil hijsen en het lokale lhbti-beleid schrapt.

8 uur geleden
Onderwijsinspectie meldt wanbeheer bij Cornelius Haga Lyceum

DEN HAAG (ANP) - Bij het Cornelius Haga Lyceum in Amsterdam is sprake van wanbeheer, meldt de onderwijsinspectie. Het bestuur van de islamitische school heeft "langdurig en in ernstige mate nagelaten" om het onderwijs te verbeteren.

9 uur geleden
Nederland voelt wel voor meedoen aan oefeningen Oekraïne-coalitie

DEN HAAG (ANP) - Nederland kijkt welwillend naar de gezamenlijke militaire oefeningen die Frankrijk wil organiseren met de bondgenoten van Oekraïne. Het ministerie van Defensie heeft "een positieve grondhouding", laat het weten.

11 uur geleden