Utrecht-trainer Silberbauer begrijpt boosheid Van Seumeren
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-eigenaar Frans van Seumeren heeft na de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles verhaal gehaald bij de spelers in de kleedkamer. Coach Michael Silberbauer zei de boosheid van Van Seumeren wel te begrijpen. "Hij is emotioneel. De eigenaar is teleurgesteld en dat begrijpen we. Iedereen is teleurgesteld", zei de Deense trainer.
FC Utrecht verloor voor de derde keer op rij in de eigen Galgenwaard. De laatste overwinning in het eigen stadion dateert van 4 februari tegen sc Heerenveen. Het duel met de Eagles leek op een gelijkspel uit te draaien, maar Willum Thór Willumsson bezorgde de club uit Deventer en coach René Hake - vorig jaar ontslagen bij FC Utrecht - in de blessuretijd alsnog de zege. Het kwam de spelers van de thuisploeg op een fluitconcert van de supporters te staan.
Silberbauer vindt dat de mentaliteit van zijn spelers beter kan. "Het is lastig. We zitten in een fase waarin je alles 100 procent moet doen. We moeten als groep hechter worden en meer van elkaar verwachten."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
8 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
17 uur geleden