Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Utrecht-trainer Silberbauer begrijpt boosheid Van Seumeren

Utrecht-trainer Silberbauer begrijpt boosheid Van Seumeren

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-eigenaar Frans van Seumeren heeft na de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles verhaal gehaald bij de spelers in de kleedkamer. Coach Michael Silberbauer zei de boosheid van Van Seumeren wel te begrijpen. "Hij is emotioneel. De eigenaar is teleurgesteld en dat begrijpen we. Iedereen is teleurgesteld", zei de Deense trainer.

FC Utrecht verloor voor de derde keer op rij in de eigen Galgenwaard. De laatste overwinning in het eigen stadion dateert van 4 februari tegen sc Heerenveen. Het duel met de Eagles leek op een gelijkspel uit te draaien, maar Willum Thór Willumsson bezorgde de club uit Deventer en coach René Hake - vorig jaar ontslagen bij FC Utrecht - in de blessuretijd alsnog de zege. Het kwam de spelers van de thuisploeg op een fluitconcert van de supporters te staan.

Silberbauer vindt dat de mentaliteit van zijn spelers beter kan. "Het is lastig. We zitten in een fase waarin je alles 100 procent moet doen. We moeten als groep hechter worden en meer van elkaar verwachten."

Meer uit Voetbal

Mexico verslaat VS in finale Gold Cup

HOUSTON (ANP/AFP) - Mexico heeft voor de tiende keer de Gold Cup gewonnen. Oud-Ajacied Edson Álvarez maakte het winnende doelpunt in de finale tegen de Verenigde Staten, die Mexico met 2-1 won.

2 uur geleden
Zwitserland houdt zicht op kwartfinales EK na winst op IJsland

BERN (ANP) - Gastland Zwitserland heeft zijn tweede groepswedstrijd op het EK voetbal voor vrouwen gewonnen van IJsland en blijft daarmee kans houden op een plek in de kwartfinales. De interland in Bern eindigde in 2-0 voor de thuisploeg.

7 uur geleden
International Van Dongen kondigt einde voetballoopbaan aan

MONTERREY (ANP) - Merel van Dongen heeft op Instagram het einde van haar professionele voetbalcarrière aangekondigd. De 63-voudig international speelt op 16 juli nog om de Mexicaanse supercup met haar huidige Mexicaanse club Monterrey, maar dan zegt ze het voetbal vaarwel.

8 uur geleden
Noorse voetbalsters ook te sterk voor Finland op EK

SION (ANP) - De Noorse voetbalsters hebben op het EK in Zwitserland hun tweede zege geboekt. Dankzij een laat doelpunt van Caroline Graham Hansen werd Finland met 2-1 verslagen.

11 uur geleden
Martens zinspeelt op einde voetbalcarrière

HILVERSUM (ANP) - Lieke Martens twijfelt of ze haar voetballoopbaan voortzet. Ze liet bij de NOS weten dat ze nog niet heeft getekend bij een club. "Ik ben nog aan het kijken wat ik wil. De prioriteiten zijn wel veranderd", zei de 32-jarige aanvalster, die begin juni haar 160e en laatste interland speelde.

11 uur geleden
Bayern München bevestigt ernstige blessure middenvelder Musiala

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Zoals gevreesd moet Bayern München het lange tijd stellen zonder sterspeler Jamal Musiala. De 22-jarige middenvelder heeft in het duel met Paris Saint-Germain in de kwartfinales van het WK voor clubs een breuk in zijn kuitbeen opgelopen. Dat bevestigde de Zuid-Duitse club zondag op de website.

14 uur geleden
Ook verdedigster Buurman op trainingsveld na wissel uit voorzorg

THUN (ANP) - Verdedigster Veerle Buurman lijkt niet serieus geblesseerd ondanks haar wisselbeurt in de slotfase van het eerste EK-duel in Zwitserland met Wales (3-0). "Dat was uit voorzorg, ik had een klein beetje last. Ik kan er nu nog niks over zeggen, er wordt nog naar gekeken", zei het 19-jarige talent na het duel in Luzern. Buurman meldde zich een dag later met de andere basisspeelsters op het trainingsveld in Thun.

17 uur geleden