Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Utrecht-trainer Silberbauer begrijpt boosheid Van Seumeren

Utrecht-trainer Silberbauer begrijpt boosheid Van Seumeren

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-eigenaar Frans van Seumeren heeft na de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles verhaal gehaald bij de spelers in de kleedkamer. Coach Michael Silberbauer zei de boosheid van Van Seumeren wel te begrijpen. "Hij is emotioneel. De eigenaar is teleurgesteld en dat begrijpen we. Iedereen is teleurgesteld", zei de Deense trainer.

FC Utrecht verloor voor de derde keer op rij in de eigen Galgenwaard. De laatste overwinning in het eigen stadion dateert van 4 februari tegen sc Heerenveen. Het duel met de Eagles leek op een gelijkspel uit te draaien, maar Willum Thór Willumsson bezorgde de club uit Deventer en coach René Hake - vorig jaar ontslagen bij FC Utrecht - in de blessuretijd alsnog de zege. Het kwam de spelers van de thuisploeg op een fluitconcert van de supporters te staan.

Silberbauer vindt dat de mentaliteit van zijn spelers beter kan. "Het is lastig. We zitten in een fase waarin je alles 100 procent moet doen. We moeten als groep hechter worden en meer van elkaar verwachten."

Meer uit Voetbal

Media: UEFA dreigt met juridische stappen tegen Infantino

ZÜRICH (ANP/DPA) - De UEFA zou FIFA-voorzitter Gianni Infantino met juridische stappen dreigen vanwege het inmiddels mislukte plan om een belang in de commerciële rechten van het WK te verkopen. Volgens onder meer de Britse krant The Telegraph heeft de UEFA de FIFA-voorzitter vrijdag in een brief opgeroepen om geen materiaal over het voorstel te vernietigen.

2 uur geleden
Voetbalbond Wales trekt steun in voor herverkiezing Infantino

CARDIFF (ANP/RTR/DPA) - De voetbalbond van Wales (FAW) heeft als eerste bond aangekondigd zijn steun in te trekken voor de herverkiezing van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De FAW besloot hiertoe vanwege het mislukte plan om een belang in de commerciële rechten van het WK te verkopen.

3 uur geleden
Directeur Duitse bond: relatie met FIFA onherstelbaar beschadigd

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Sportief directeur Andreas Rettig van de Duitse voetbalbond (DFB) meent dat de relatie tussen de DFB en de FIFA onherstelbaar is beschadigd na de affaire rond het plan van de wereldvoetbalbond en voorzitter Gianni Infantino voor particuliere investeringen bij WK's en andere kwesties rond het leiderschap.

4 uur geleden
Liverpool-coach denkt niet aan blessure bij uitgevallen Frimpong

CHICAGO (ANP) - Trainer Andoni Iraola van Liverpool hoopt dat hij Jeremie Frimpong weer snel tot zijn beschikking heeft. De Oranje-international verliet tijdens de tweede helft van het verloren oefenduel met Leeds United in Chicago (2-4) op eigen verzoek het veld.

6 uur geleden
AZ-coach Echteld vindt Johan Cruijff Schaal 'prijs die telt'

EINDHOVEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld vindt de Johan Cruijff Schaal "een prijs die telt". De bekerwinnaar uit Alkmaar klopte een tiental van landskampioen PSV zondag (0-4) om de schaal voor de tweede keer te winnen.

17 uur geleden
AZ moet aanvoerder Clasie opnieuw lang missen

EINDHOVEN (ANP) - AZ moet het voorlopig stellen zonder aanvoerder Jordy Clasie. De 35-jarige middenvelder raakte geblesseerd in aanloop naar het duel met PSV om de Johan Cruijff Schaal van zondag. "Dat kan nog wel een tijdje duren", zei trainer Leeroy Echteld.

17 uur geleden
Trainer Bosz tevreden over verdedigend PSV in eerste helft

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was tevreden over zijn team in de eerste helft tegen AZ in de strijd om de Johan Cruijff Schaal (0-4). Binnen tien minuten moest de landskampioen met tien man verder na een rode kaart voor Joey Veerman. "Toen moesten we iets oefenen waar we normaal niet aan toekomen: verdedigen en in een laag blok staan. Ik vond dat ons dat in de eerste helft goed afging", zei Bosz in de perskamer van het Philips Stadion.

17 uur geleden