Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Utrecht-trainer Hake: gebruikmaken van moeilijke situatie Vitesse

Utrecht-trainer Hake: gebruikmaken van moeilijke situatie Vitesse

UTRECHT (ANP) - Trainer René Hake hoopt dat FC Utrecht zondag in een "superbelangrijke" wedstrijd tegen mede-subtopper Vitesse gebruikmaakt van de moeilijke situatie waarin de Arnhemmers zitten. "Alleen dat zal niet zonder slag of stoot gaan", aldus Hake. Vitesse verloor de laatste vijf wedstrijden en kreeg daarin veel doelpunten tegen.

Hake zegt dat de fitheid van zijn ploeg er goed uitziet. "De meeste jongens zijn weer 100 procent aangesloten. Dat betekent dat we niet meer hoeven te twijfelen over of iemand de 90 minuten wel of niet kan volmaken."

Met het stadion dat weer vol mag, vindt Hake het belangrijk dat FC Utrecht voor eigen publiek gelijk goed begint. "We moeten zorgen dat we vanaf minuut 1 goed bij de les zijn en dat we ervoor zorgen dat we op die manier het stadion meekrijgen. Het publiek kan een extra steun in de rug geven en dat moeten we zelf afdwingen."

Vitesse, dat zesde staat, begint zondag om 16.45 uur met 1 punt voorsprong op nummer 7 FC Utrecht. Verdediger Riechedly Bazoer kan bij de Arnhemmers waarschijnlijk nog niet meedoen. De speler voelde zich een dag voor de verloren wedstrijd tegen Rapid Wien (2-1) in de Conference League van donderdag niet goed.

"Hopelijk kan hij snel weer spelen, al verwacht ik hem komend weekeinde nog niet terug. Er zullen eerst nog wat onderzoeken volgen", zo liet trainer Thomas Letsch weten bij ESPN.

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

8 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

9 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

9 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

10 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

11 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

12 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

12 uur geleden