Utrecht-trainer Hake: gebruikmaken van moeilijke situatie Vitesse
UTRECHT (ANP) - Trainer René Hake hoopt dat FC Utrecht zondag in een "superbelangrijke" wedstrijd tegen mede-subtopper Vitesse gebruikmaakt van de moeilijke situatie waarin de Arnhemmers zitten. "Alleen dat zal niet zonder slag of stoot gaan", aldus Hake. Vitesse verloor de laatste vijf wedstrijden en kreeg daarin veel doelpunten tegen.
Hake zegt dat de fitheid van zijn ploeg er goed uitziet. "De meeste jongens zijn weer 100 procent aangesloten. Dat betekent dat we niet meer hoeven te twijfelen over of iemand de 90 minuten wel of niet kan volmaken."
Met het stadion dat weer vol mag, vindt Hake het belangrijk dat FC Utrecht voor eigen publiek gelijk goed begint. "We moeten zorgen dat we vanaf minuut 1 goed bij de les zijn en dat we ervoor zorgen dat we op die manier het stadion meekrijgen. Het publiek kan een extra steun in de rug geven en dat moeten we zelf afdwingen."
Vitesse, dat zesde staat, begint zondag om 16.45 uur met 1 punt voorsprong op nummer 7 FC Utrecht. Verdediger Riechedly Bazoer kan bij de Arnhemmers waarschijnlijk nog niet meedoen. De speler voelde zich een dag voor de verloren wedstrijd tegen Rapid Wien (2-1) in de Conference League van donderdag niet goed.
"Hopelijk kan hij snel weer spelen, al verwacht ik hem komend weekeinde nog niet terug. Er zullen eerst nog wat onderzoeken volgen", zo liet trainer Thomas Letsch weten bij ESPN.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
16 minuten geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
19 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
8 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
18 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
18 uur geleden