Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

US Open meldt bezoekersrecord op dag van uitschakeling Williams

US Open meldt bezoekersrecord op dag van uitschakeling Williams

NEW YORK (ANP) - De US Open meldt dat een recordaantal mensen vrijdag het grandslamtoernooi heeft bezocht. De vijfde dag van het hoofdtoernooi werd bezocht door 72.039 tennisfans. Nooit eerder kwamen er zoveel mensen op één dag naar het Billie Jean King National Tennis Center in New York.

Serena Williams speelde op primetime haar partij in de derde ronde. De Amerikaanse verloor van de Australische Ajla Tomljanovic en speelde daarmee waarschijnlijk haar laatste tenniswedstrijd.

De toernooiorganisatie meldt dat de dagsessie werd bezocht door 42.202 mensen. In de avond keken 29.837 bezoekers naar onder meer de partijen van Williams, de Rus Daniil Medvedev en de Australiër Nick Kyrgios. Met 23.859 bezoekers in de avond was het Arthur Ashe Stadion waar Williams in actie kwam volledig uitverkocht.

Meer uit Sport

Handballers sluiten EK-kwalificatie af met zege op Kosovo

DEN BOSCH (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun laatste EK-kwalificatiewedstrijd gewonnen. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson was in Den Bosch met 34-29 te sterk voor Kosovo.

11 minuten geleden
Pedersen wint opnieuw rit in Giro en herovert leiderstrui

VLORË (ANP) - Mads Pedersen heeft zijn tweede ritzege geboekt in de Giro d'Italia. Het was de derde en laatste rit op Albanees grondgebied. Pedersen won eerder de eerste etappe, maar de Deen van de ploeg Lidl-Trek moest de leiderstrui na de tijdrit van zaterdag afstaan aan de Sloveen Primoz Roglic. Na zijn ritzege leidt Pedersen het klassement weer.

2 uur geleden
Volleyballers Orion voor tweede jaar op rij landskampioen

GRONINGEN (ANP) - De volleyballers van Orion hebben voor het tweede jaar op rij de landstitel veroverd. De ploeg uit Doetinchem won in de finale van de play-offs de derde wedstrijd van Lycurgus uit Groningen met 3-2 in sets. Daarmee bracht Orion de stand in de best-of-fiveserie op 3-0.

2 uur geleden
MotoGP-coureur Zarco verrassende winnaar natte Franse GP

LE MANS (ANP) - MotoGP-coureur Johann Zarco heeft in Le Mans verrassend de regenachtige Grote Prijs van Frankrijk gewonnen. De 34-jarige coureur van Honda was daarmee de eerste Fransman met een zege voor eigen publiek sinds Pierre Monneret in 1954. Ook beëindigde hij een reeks van 22 overwinningen van het team van Ducati.

4 uur geleden
Atlete Bol start outdoorseizoen op 25 mei in Rabat

DEN HAAG (ANP) - Atlete Femke Bol begint haar outdoorseizoen op 25 mei met de Diamond League-wedstrijd op de 400 meter horden in het Marokkaanse Rabat. "Nog drie weken", schreef de regerend Europees- en wereldkampioene bij de aankondiging op Instagram. De 25-jarige Amersfoortse beëindigde haar indoorseizoen in maart na de EK in Apeldoorn.

5 uur geleden
Tennisser Griekspoor stopt ook samenwerking met coach Sporrel

ROME (ANP) - Tallon Griekspoor heeft ook de samenwerking met zijn coach Dennis Sporrel beëindigd. De nummer 35 van de wereld en zijn trainer zijn "samen tot de conclusie gekomen dat het niet meer werkt", bevestigt Sporrel. "We hebben mooie maanden gehad en daar ben ik dankbaar voor."

9 uur geleden
Sinner wint bij rentree in Rome en treft in derde ronde De Jong

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft de eerste partij na zijn dopingschorsing gewonnen. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in de tweede ronde van het masterstoernooi van Rome de Argentijn Mariano Navone in twee sets: 6-3 6-4. De 23-jarige Sinner treft in de derde ronde Jesper de Jong.

23 uur geleden