Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

US Open-kampioene Raducanu vraagt na doorbraak om geduld

US Open-kampioene Raducanu vraagt na doorbraak om geduld

CLUJ-NAPOCA (ANP) - De Britse tennisster Emma Raducanu vraagt om geduld na haar spectaculaire doorbraak op de WTA Tour. De 18-jarige Britse won vorige maand als qualifier de US Open en staat sindsdien in het middelpunt van de aandacht. "Maar iedereen moet nu een beetje geduld hebben en me de tijd geven", zegt Raducanu, die deze week meedoet aan het Transylvania Open in Roemenië.

De tiener kwam eerder deze maand in Indian Wells voor het eerst sinds haar opzienbarende zegereeks in New York weer in actie. Raducanu, die op de wereldranglijst omhoog is geschoten naar de 23e plek, verloor in Californië echter direct van Aliaksandra Sasnovitsj uit Belarus.

"Er is de afgelopen tijd zoveel op me afgekomen, alles gaat zo snel. Ik leer hier veel van. Ik ga mijn manier van tennissen vinden, ik moet alleen geduldig zijn", zei de Britse. "Ik leer te accepteren dat zoiets niet vanzelf gaat, maar met ups en downs."

Raducanu nam na de US Open afscheid van haar coach Andrew Richardson. Ze is samen met haar familie op zoek naar een nieuwe, ervaren trainer, die ervoor kan zorgen dat ze vast onderdeel wordt van de wereldtop.

Meer uit Sport

Shiffrin na 110e wereldbekeroverwinning dicht bij eindzege

HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.

6 uur geleden
Skiër Braathen wint op de valreep wereldbeker reuzenslalom

LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.

6 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig door naar vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.

10 uur geleden
Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

1 dag geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

1 dag geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

1 dag geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

1 dag geleden