Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

US Open-kampioene Raducanu pakt slechts één game in Sydney

US Open-kampioene Raducanu pakt slechts één game in Sydney

SYDNEY (ANP) - De Britse tennisster Emma Raducanu heeft in de aanloop naar de Australian Open weinig vertrouwen kunnen opdoen. De 19-jarige Raducanu, afgelopen jaar de verrassende winnares van de US Open, pakte op het WTA-toernooi van Sydney slechts één game tegen de als negende geplaatste Elena Rybakina: 0-6 1-6.

De Britse tiener wist alleen bij een 3-0-achterstand in de tweede set haar servicebeurt te behouden. Raducanu werd vijf keer gebroken door Rybakina, de nummer 13 van de wereld die afgelopen week in Adelaide de finale haalde. De 22-jarige tennisster die voor Kazachstan uitkomt moest het daarin afleggen tegen de Australische Ashleigh Barty, de mondiale nummer 1.

Raducanu raakte vorige maand besmet met het coronavirus en moest daardoor het demonstratietoernooi in Abu Dhabi overslaan. De Britse, achttiende op de wereldranglijst, ontbrak daardoor vorige week ook in Melbourne. Ze speelde in Sydney haar eerste partij van het seizoen, maar na 55 minuten zat het toernooi er al op voor de tennisster die in Groot-Brittannië werd gekozen tot sportpersoonlijkheid van het jaar. Volgende week begint de Australian Open.

Meer uit Sport

Italiaanse motorcoureur Bezzecchi start vanaf pole in Thailand

BURIRAM (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi start vanaf pole in de Grote Prijs van Thailand, de eerste race van het nieuwe seizoen in de MotoGP. Hij zette de beste tijd neer in de kwalificatie op het Chang International Circuit bij Buriram en was sneller dan regerend wereldkampioen Marc Márquez uit Spanje.

4 minuten geleden
Verhoeven neemt het op tegen Usyk in strijd om wereldtitel boksen

AMSTERDAM (ANP) - Rico Verhoeven doet op 23 mei in Egypte een gooi naar de wereldtitel boksen in de categorie zwaargewicht. Verhoeven neemt het op tegen regerend wereldkampioen Oleksandr Usyk. Dat meldt de organisatie van het evenement.

13 uur geleden
Basketballers winnen van Oostenrijk in WK-kwalificatie

WENEN (ANP) - De Nederlandse basketballers hebben hun derde duel in de WK-kwalificatie gewonnen. De ploeg van bondscoach Johan Roijakkers versloeg Oostenrijk in Wenen met 81-71. Bij rust stond Oranje al met 40-34 voor.

13 uur geleden
Tennisser Griekspoor bereikt in Dubai zesde finale uit carrière

DUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor is voor de zesde keer in zijn carrière doorgedrongen tot de finale van een ATP-toernooi. De nummer 25 van de wereldranglijst was in Dubai met 7-5 7-6 (6) te sterk voor de als vijfde geplaatste Rus Andrej Roeblev. De Nederlander blesseerde zich aan het einde van de eerste set, maar kon alsnog doorspelen.

16 uur geleden
Kunstrijders Wories, Danilova en Tsiba naar WK in Praag

PRAAG (ANP) - Schaatsbond KNSB stuurt kunstrijdster Niki Wories en het duo Daria Danilova en Michel Tsiba naar de WK kunstrijden. Dat toernooi vindt van 24 tot en met 29 maart plaats in Praag, Tsjechië.

17 uur geleden
Schaatsbond wijst geen vervanger aan voor Leerdam op WK sprint

UTRECHT (ANP) - Schaatsbond KNSB wijst geen vervanger aan voor Jutta Leerdam in aanloop naar het WK sprint. Dat meldt een woordvoerder van de KNSB. De olympisch kampioen op de 1000 meter gaf donderdagavond aan haar seizoen te beëindigen en geen gebruik te maken van de aanwijsplek. Femke Kok kreeg de andere aanwijsplek voor het WK en zal daar wel gebruik van maken.

21 uur geleden
Darter Van Gerwen verliest in eerste ronde in Belfast

BELFAST (ANP) - Michael van Gerwen is in de eerste ronde van de wedstrijd in de Premier League in Belfast uitgeschakeld. De drievoudig wereldkampioen verspeelde een voorsprong van 5-3 tegen Gerwyn Price uit Wales (5-6).

1 dag geleden