Uruguay moet vrezen voor WK-deelname geblesseerde Araújo
BARCELONA (ANP) - De kans is groot dat het nationale voetbalelftal van Uruguay op het WK in Qatar zonder Ronald Araújo speelt. De 23-jarige verdediger van FC Barcelona ondergaat deze week een operatie aan zijn rechterdijbeen. Een pees van een van zijn spieren is afgescheurd, meldt de Catalaanse club. Araújo vliegt naar het Finse Turku, waar een specialist hem gaat opereren.
Araújo liep de blessure vorige week op in de oefeninterland tussen Uruguay en Iran, die in het Oostenrijkse Sankt Pölten werd gespeeld. Hij viel al na enkele minuten uit. Zijn club Barcelona meldt geen duur van de herstelperiode, maar de speler is volgens Spaanse media wekenlang uitgeschakeld en mist zeker de nodige wedstrijden in de Spaanse competitie en de Champions League. Het is zeer de vraag of hij op tijd fit is voor het WK, dat voor Uruguay op 24 november begint met een wedstrijd tegen Zuid-Korea.
Meer uit Voetbal
PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.
1 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabië veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
5 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
10 uur geleden