Uruguay moet vrezen voor WK-deelname geblesseerde Araújo
BARCELONA (ANP) - De kans is groot dat het nationale voetbalelftal van Uruguay op het WK in Qatar zonder Ronald Araújo speelt. De 23-jarige verdediger van FC Barcelona ondergaat deze week een operatie aan zijn rechterdijbeen. Een pees van een van zijn spieren is afgescheurd, meldt de Catalaanse club. Araújo vliegt naar het Finse Turku, waar een specialist hem gaat opereren.
Araújo liep de blessure vorige week op in de oefeninterland tussen Uruguay en Iran, die in het Oostenrijkse Sankt Pölten werd gespeeld. Hij viel al na enkele minuten uit. Zijn club Barcelona meldt geen duur van de herstelperiode, maar de speler is volgens Spaanse media wekenlang uitgeschakeld en mist zeker de nodige wedstrijden in de Spaanse competitie en de Champions League. Het is zeer de vraag of hij op tijd fit is voor het WK, dat voor Uruguay op 24 november begint met een wedstrijd tegen Zuid-Korea.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft er alle vertrouwen in dat het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een groot succes wordt. "Het WK 2026 zal het grootste evenement in de historie worden en dit zorgt voor geluk over de hele wereld", zei hij vlak voor de loting in het Kennedy Center van Washington.
19 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Donald Trump heeft de eerste vredesprijs van de FIFA gewonnen. De president van de Verenigde Staten ontving de onderscheiding tijdens de loting voor het WK uit handen van Gianni Infantino, de voorzitter van de voetbalbond met wie hij de laatste jaren een goede band heeft opgebouwd.
20 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Bondscoaches Ronald Koeman en Dick Advocaat van het Nederlands elftal en Curaçao zitten met de Amerikaanse president Donald Trump in de zaal van het Kennedy Center in Washington, waar om 18.00 uur de loting voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico begint. Koeman wandelde over de rode loper met Xavi Hernández, die hij nog goed kent van zijn periode bij FC Barcelona.
36 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Rond het Kennedy Center in Washington maakt alles en iedereen zich klaar voor de loting voor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De wijde omgeving van het centrum voor uitvoerende kunsten is afgezet. Helikopters hangen in de lucht.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.
6 uur geleden