Uruguay moet vrezen voor WK-deelname geblesseerde Araújo
BARCELONA (ANP) - De kans is groot dat het nationale voetbalelftal van Uruguay op het WK in Qatar zonder Ronald Araújo speelt. De 23-jarige verdediger van FC Barcelona ondergaat deze week een operatie aan zijn rechterdijbeen. Een pees van een van zijn spieren is afgescheurd, meldt de Catalaanse club. Araújo vliegt naar het Finse Turku, waar een specialist hem gaat opereren.
Araújo liep de blessure vorige week op in de oefeninterland tussen Uruguay en Iran, die in het Oostenrijkse Sankt Pölten werd gespeeld. Hij viel al na enkele minuten uit. Zijn club Barcelona meldt geen duur van de herstelperiode, maar de speler is volgens Spaanse media wekenlang uitgeschakeld en mist zeker de nodige wedstrijden in de Spaanse competitie en de Champions League. Het is zeer de vraag of hij op tijd fit is voor het WK, dat voor Uruguay op 24 november begint met een wedstrijd tegen Zuid-Korea.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
10 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
10 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
14 uur geleden