Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uruguay maakt einde aan ongeslagen reeks Argentinië

Uruguay maakt einde aan ongeslagen reeks Argentinië

BUENOS AIRES (ANP) - Het nationale voetbalelftal van Uruguay heeft een einde gemaakt aan een ongeslagen reeks van veertien wedstrijden van Argentinië. De wereldkampioen verloor het WK-kwalificatieduel in Buenos Aires met 2-0. Het was de eerste nederlaag voor de ploeg van vedette Lionel Messi sinds het verrassende verlies tegen Saudi-Arabië vorig jaar in de groepsfase van het WK in Qatar.

Ronald Araújo schoot Uruguay na 40 minuten op voorsprong, Darwin Núñez maakte er in de 87e minuut 2-0 van. "We zaten geen moment in de wedstrijd", zei Messi na de nederlaag. "Het is een fysiek sterk team dat hard werkt en zeer gevaarlijk is in de tegenaanval", aldus de achtvoudig winnaar van de Gouden Bal. Hij prees de Argentijnse bondscoach Marcelo Bielsa van Uruguay. "Je ziet duidelijk de hand van hem in het team", aldus Messi.

Argentinië heeft na vijf wedstrijden nog wel de leiding in de Zuid-Amerikaanse groep met 12 punten. Uruguay is naar de tweede plaats geklommen met 10 punten. De volgende tegenstander van de Argentijnen is aartsrivaal Brazilië. "We verliezen en winnen als team, en er zijn momenten waarop je de tegenstander de eer moet geven", zei bondscoach Lionel Scaloni van Argentinië. "We kunnen niet denken dat we, omdat we wereldkampioen zijn, niet kunnen verliezen. We zijn niet onverslaanbaar. Maar dit team vaak heeft laten zien dat het uit moeilijke situaties terug kan komen", aldus Scaloni.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard laat aanvaller Da Cruz naar Brazilië vertrekken

SITTARD (ANP) - Alessio Da Cruz vertrekt bij Fortuna Sittard. De 28-jarige aanvaller maakt de overstap naar Athletic Club, dat in Brazilië uitkomt op het tweede niveau.

31 minuten geleden
PSV'er Lang rondt langverwachte transfer naar Napoli af

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Noa Lang heeft dan eindelijk zijn transfer naar Napoli officieel te pakken. De 26-jarige international van het Nederlands elftal heeft, nadat er al weken geruchten over waren, in Napels zijn handtekening gezet onder een contract voor vijf jaar. Dat meldt PSV.

3 uur geleden
Kluivert met Indonesië tegen Saudi-Arabië en Irak voor WK-ticket

KUALA LUMPUR (ANP) - Indonesië-bondscoach Patrick Kluivert treft in oktober Saudi-Arabië en Irak in de strijd om een ticket voor het WK voetbal van volgend jaar. Saudi-Arabië, dat zich voor de zevende keer kan plaatsen voor het WK, is de gastheer voor de duels.

7 uur geleden
Voetbalsters Italië naar halve finales EK na zege op Noorwegen

GENÈVE (ANP) - Italië heeft zich als eerste land geplaatst voor de halve finales van het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland. De formatie van bondscoach Andrea Soncin won in Genève met 2-1 van Noorwegen.

19 uur geleden
Oranje-opponent Polen stelt Urban aan als nieuwe bondscoach

WARSCHAU (ANP/DPA) - Jan Urban is aangesteld als nieuwe bondscoach van Polen, een van de tegenstanders van Oranje in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De 63-jarige Pool is de opvolger van Michal Probierz, die vorige maand vertrok na een aanvaring met vedette Robert Lewandowski.

19 uur geleden
Fortuna haalt Griek Limnios op huurbasis terug naar Nederland

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de Griekse aanvaller Dimitris Limnios teruggehaald naar Nederland. De 27-jarige vleugelspeler komt op huurbasis over van Panathinaikos. Fortuna heeft ook een optie tot koop opgenomen in de verbintenis.

23 uur geleden
Ajax boekt in oefenduel kleine zege op PAOK Saloniki

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de voorbereiding op het nieuwe seizoen gewonnen van PAOK Saloniki. Trainer John Heitinga zag op sportpark De Toekomst zijn elftal in een oefenduel met 2-1 afrekenen met de Grieken.

1 dag geleden