Uruguay haalt uit tegen Bolivia op Copa América
NEW JERSEY (ANP) - Uruguay heeft op de Copa América een ruime zege geboekt op Bolivia. Het werd 5-0 in New Jersey, waar het immense MetLife Stadium het decor was. Een plek bij de laatste acht kan de ploeg van bondscoach Marcelo Bielsa nauwelijks nog ontgaan.
Facundo Pellistri, Darwin Núñez, Maximiliano Araújo, Federico Valverde en Rodrigo Bentancur kwamen tot scoren voor de Uruguayanen, die het toernooi waren begonnen met een 3-1-overwinning op Panama. Liverpool-speler Núñez scoorde in zijn zevende interland op een rij. Vlak voor tijd werd hij vervangen door Luis Suárez.
In de nacht van maandag op dinsdag zijn de Verenigde Staten, het gastland, de laatste tegenstander van Uruguay in de groep. De Amerikanen verloren in Atlanta, in een duel met twee rode kaarten, met 2-1 van Panama.
Drie jaar geleden werd Uruguay in de kwartfinales na strafschoppen uitgeschakeld door Colombia.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
1 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
11 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
11 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
17 uur geleden