Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Universal Music Group beperkt samenwerking met Rammstein

Universal Music Group beperkt samenwerking met Rammstein

HAMBURG (ANP) - Platenlabel Universal Music Group (UMG) beperkt de samenwerking met Rammstein omdat frontman Till Lindemann is beschuldigd van ongewenste seksuele handelingen. Duitse media NDR en Süddeutsche Zeitung melden dat UMG stopt met het promoten van albums van de Duitse metalband.

UMG zegt in een statement tegen de Duitse media dat het bedrijf "het grootste respect heeft voor de vrouwen die zich zo moedig hebben uitgesproken in deze zaak". Meerdere jonge vrouwen hebben de 60-jarige Lindemann beschuldigd. Ze zouden bijvoorbeeld tijdens concerten zijn uitgenodigd voor afterparty's waar allerlei seksuele handelingen zouden hebben plaatsgevonden. Een vrouw vertelde bij de BBC dat ze was "gerekruteerd" om seks te hebben met de zanger.

Woensdag werd bekend dat het Duitse openbaar ministerie een strafrechtelijk onderzoek is gestart naar de 60-jarige Lindemann. De metalband heeft zelf een advocatenkantoor ingehuurd om de beschuldigingen tegen de frontman te laten onderzoeken.

Meer uit Buitenland

Klappen uitgedeeld tijdens rally van Trump voor midterms

PENDLETON (ANP) - Tijdens een rally voor de tussentijdse verkiezingen van de Amerikaanse president Donald Trump in South Carolina zijn klappen gevallen tussen voor- en tegenstanders van de president. Dat meldt onder andere de zender Fox Carolina.

16 minuten geleden
Vleesetende schroefwormvlieg ontdekt bij eland in Texas

WASHINGTON (ANP) - In de Amerikaanse staat Texas is de schroefwormvlieg aangetroffen in het wild bij een eland. Een jager rapporteerde de vondst van de parasiet in Pecos County, zo meldt de inspectiedienst voor Dier- en Plantgezondheid van het Amerikaanse ministerie van Landbouw, APHIS.

52 minuten geleden
Doden bij noodweer in Zuid-Franse regio Bouches-du-Rhône

MARSEILLE (ANP/DPA) - Zeker drie mensen zijn om het leven gekomen en één persoon is gewond geraakt bij noodweer in de Zuid-Franse regio Bouches-du-Rhône.

54 minuten geleden
Amerikaanse politicus en 72 anderen vrijgelaten door Israël

TEL AVIV (ANP/RTR) - De Israëlische politie heeft gezegd 73 vrijwilligers vrij te hebben gelaten die eerder woensdag waren opgepakt toen ze Palestijnen hielpen met de olijvenoogst op de Westelijke Jordaanoever. Ook Brad Lander, een kandidaat van de Amerikaanse Democratische Partij voor het Congres, meldt op X dat hij is vrijgelaten.

4 uur geleden
Tumor paus niet uitgezaaid, geen verdere behandeling nodig

VATICAANSTAD (ANP) - De tumor die op de long van de paus was ontdekt, is niet uitgezaaid. Volgens het Vaticaan is de operatie van vorige week succesvol verlopen en is er geen verdere behandeling nodig.

5 uur geleden
Demonstraties in delen Parijs donderdag verboden

PARIJS (ANP/AFP) - In delen van Parijs is het donderdag verboden om te demonstreren, heeft de politie aangekondigd. Na de grote rellen van afgelopen weekend proberen de autoriteiten te voorkomen dat het de komende dagen weer uit de hand loopt.

6 uur geleden
Cuba beschuldigt VS van druk op landen voor VN-stemming

HAVANA (ANP/RTR) - De Cubaanse minister van Buitenlandse Zaken Bruno Rodríguez stelt dat de Verenigde Staten dreigen met sancties voor landen die Cuba steunen bij een stemming in de Verenigde Naties. Volgende week stemmen alle lidstaten over een resolutie waarin wordt opgeroepen om de Amerikaanse blokkade van het eiland te beëindigen.

6 uur geleden