Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Universal Music Group beperkt samenwerking met Rammstein

Universal Music Group beperkt samenwerking met Rammstein

HAMBURG (ANP) - Platenlabel Universal Music Group (UMG) beperkt de samenwerking met Rammstein omdat frontman Till Lindemann is beschuldigd van ongewenste seksuele handelingen. Duitse media NDR en Süddeutsche Zeitung melden dat UMG stopt met het promoten van albums van de Duitse metalband.

UMG zegt in een statement tegen de Duitse media dat het bedrijf "het grootste respect heeft voor de vrouwen die zich zo moedig hebben uitgesproken in deze zaak". Meerdere jonge vrouwen hebben de 60-jarige Lindemann beschuldigd. Ze zouden bijvoorbeeld tijdens concerten zijn uitgenodigd voor afterparty's waar allerlei seksuele handelingen zouden hebben plaatsgevonden. Een vrouw vertelde bij de BBC dat ze was "gerekruteerd" om seks te hebben met de zanger.

Woensdag werd bekend dat het Duitse openbaar ministerie een strafrechtelijk onderzoek is gestart naar de 60-jarige Lindemann. De metalband heeft zelf een advocatenkantoor ingehuurd om de beschuldigingen tegen de frontman te laten onderzoeken.

Meer uit Buitenland

WSJ: Trump wil langdurige blokkade van Iran

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump zou zijn medewerkers hebben opgedragen zich voor te bereiden op een langdurige blokkade van Iran. Dat meldt The Wall Street Journal op basis van Amerikaanse functionarissen.

37 minuten geleden
Trump laat zijn foto op Amerikaanse paspoorten plaatsen

WASHINGTON (ANP/AFP) - De beeltenis van president Donald Trump zal binnenkort op sommige Amerikaanse paspoorten verschijnen, zo lieten regeringsfunctionarissen dinsdag weten aan Fox News en The Bulwark.

2 uur geleden
Senaat VS tegen voorkomen militair optreden tegen Cuba door Trump

WASHINGTON (ANP/RTR) - De door Republikeinen geleide Amerikaanse Senaat heeft een door Democraten ingediende resolutie geblokkeerd. Deze resolutie zou president Donald Trump hebben verboden om zonder goedkeuring van het Congres militair op te treden tegen Cuba.

2 uur geleden
Nieuwe verkiezingen Kosovo omdat parlement geen president kiest

PRISTINA (ANP/AFP/BLOOMBERG) - De diep verdeelde parlementsleden van Kosovo zijn er dinsdag niet in geslaagd een president te kiezen. Daardoor stevent het land af op een derde verkiezing in iets meer dan een jaar tijd.

2 uur geleden
Charles dringt aan op westerse eenheid in toespraak Congres VS

WASHINGTON (ANP) - De Britse koning Charles III heeft de Verenigde Staten erop aangedrongen om standvastig te blijven met hun westerse bondgenoten, nu de spanningen rond Iran en Oekraïne de trans-Atlantische betrekkingen dreigen te ondermijnen. "De uitdagingen waar we voor staan zijn te groot voor één enkel land om alleen te dragen", zei hij onder meer in een zeldzame toespraak tot het Amerikaanse Congres.

4 uur geleden
Oud-FBI-directeur Comey aangeklaagd voor bedreigen president

WASHINGTON (ANP/RTR) - De voormalige FBI-directeur James Comey is aangeklaagd voor het bedreigen van de Amerikaanse president. Eerder meldden internationale media al dat Comey opnieuw werd vervolgd, maar de precieze aanklacht was toen nog onduidelijk. Tegen Comey is ook een arrestatiebevel uitgevaardigd, meldt CNN.

5 uur geleden
Trump haalt uit naar Duitse bondskanselier Merz

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft uitgehaald naar de Duitse bondskanselier Friedrich Merz. Merz zei maandag dat de VS de oorlog tegen Iran zonder strategie zijn begonnen en dat het land nu vernederd wordt door het Iraanse leiderschap. "Hij weet niet waar hij het over heeft!", schrijft Trump als reactie op zijn Truth Social.

6 uur geleden