
United zonder Malacia op trainingskamp naar Verenigde Staten
MANCHESTER (ANP) - Trainer Rúben Amorim neemt Tyrell Malacia niet mee naar het trainingskamp van Manchester United in de Verenigde Staten. De linksback komt voorlopig niet voor in de plannen van de oefenmeester uit Portugal. Hij speelde in de tweede helft van het afgelopen seizoen op huurbasis voor PSV.
United laat Alejandro Garnacho, Antony en Jadon Sancho ook thuis. De nieuwe aanvallers Bryan Mbeumo en Matheus Cunha gaan wel mee. United nam Mbeumo voor minimaal 75 miljoen euro over van Brentford en betaalde ruim 74 miljoen euro aan Wolverhampton Wanderers voor Cunha.
De Nederlanders Matthijs de Ligt en Joshua Zirkzee maken ook deel uit van de selectie voor het trainingskamp van United.
.
Meer uit Voetbal
VENLO (ANP) - Jong Oranje is met puntenverlies begonnen aan het kwalificatietoernooi voor het EK over twee jaar in Albanië en Servië. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger verspeelde in blessuretijd een voorsprong op Jong Israël in een wedstrijd zonder publiek in Venlo (2-2).
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Aanvalster Nikée van Dijk zet haar voetballoopbaan voort in Italië. Internazionale uit Milaan heeft de 22-jarige voetbalster voor een "recordbedrag" overgenomen van FC Twente. Van Dijk voetbalde één seizoen in Enschede. In 38 wedstrijden maakte ze negentien doelpunten voor de landskampioen. Haar contract liep nog een jaar door.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft inmiddels 10.000 seizoenkaarten verkocht. Dat meldt de Arnhemse club, die via een hoger beroep bij de rechter alsnog een plaats in de Keuken Kampioen Divisie heeft afgedwongen. Vitesse was de licentie om in het betaalde voetbal uit te komen kwijtgeraakt, omdat het volgens de licentiecommissie de afgelopen jaren veelvuldig de financiële regels heeft overtreden.
16 uur geledenDEBRECEN (ANP) - Italië heeft met heel veel moeite de uitwedstrijd tegen Israël in het kwalificatietoernooi voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada gewonnen. De viervoudig wereldkampioen kwam tweemaal op achterstand in het Hongaarse Debrecen, waar het duel vanwege veiligheidsredenen werd gespeeld. Vervolgens verspeelden de Italianen een voorsprong van (2-4), maar wonnen ze uiteindelijk wel door een treffer in blessuretijd (4-5).
1 dag geledenBELGRADO (ANP/RTR) - De voetballers van Engeland hebben overlegd hoe ze reageren als ze dinsdag tijdens het uitduel met Servië in de WK-kwalificatie te maken krijgen met racisme. "Ik wil er nu niet te veel over praten", vertelde aanvoerder Harry Kane. "Onze focus ligt op de wedstrijd. We willen winnen. Maar we hebben er met elkaar over gesproken. We zijn bereid om te doen wat nodig is."
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Luis Suárez is in totaal voor negen wedstrijden geschorst voor zijn wangedrag in de verloren wedstrijd om de Leagues Cup tegen Seattle Sounders. De 38-jarige aanvaller van Inter Miami spuugde na afloop naar een staflid van de club uit Seattle, die de finale met 3-0 won.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax adviseert supporters nog geen reizen voor de uitwedstrijd op 30 september tegen Olympique Marseille in de Champions League te boeken. De club vreest dat er geen Nederlandse fans welkom zijn rond het duel in de Franse stad.
1 dag geleden